Odkurzacze pionowe oraz roboty sprzątające i myjące. Wybieramy HITY w każdej półce cenowej

Nowoczesna technologia ma wiele do zaoferowania w sprawie sprzątania. Oto przegląd najlepszego sprzętu do sprzątania i zadań specjalnych w każdej półce cenowej.

Jeszcze do niedawna nie wyobrażaliśmy sobie robienia porządków bez takich sprzętów jak: odkurzacz, mop, zmiotka i szufelka. Warto jednak wyjść naprzeciw postępowi technologicznemu i zaktualizować powyższą listę o nowoczesne gadżety z wieloma funkcjami, które świetnie zastąpią te tradycyjne. Gwarantujemy, że nie wrócicie już do nieporęcznego odkurzacza z kablem czy typowego mopa. 

Odkurzacze pionowe bezprzewodowe

Bezprzewodowe odkurzacze, oprócz tej oczywistej korzyści, jaką jest brak ciągnącego się za nami kabla, który mocno ogranicza zasięg i ociera ściany, mają również wiele innych zalet. Są nimi na przykład: długi czas pracy baterii, wymienne wkłady filtra oraz zintegrowane ekrany, które ułatwiają obsługę. Podstawową szczotkę najczęściej uzupełniają dodatkowe akcesoria, które pomogą pozbyć się roztoczy z mebli i kurzu z trudno dostępnych miejsc. Odkurzacze pionowe mogą posiadać także opcje mycia. 

Odkurzacz bezprzewodowy JIMMY HW10 odkurza, a także myje powierzchnie. Wyposażony jest w specjalne wałki szczotki, dobrze się sprawdzi nie tylko na podłogach i dywanach, ale również na materacach, wersalkach i innych meblach. Odkurzacz posiada liczne udogodnienia m.in. system samoczyszczący, auto-regulację mocy ssącej, inteligentny wyświetlacz OLCD.

Sprawdźcie poniższe propozycje.

odkurzacz pionowy z wieloma funckjamiodkurzacz pionowy z wieloma funckjami fot. geekbuying

Roboty sprzątające

Inteligentne roboty do sprzątania całkowicie wyręczą nas z dotychczasowych obowiązków! Niektóre z nich mogą jednocześnie zamiatać, odkurzać i myć podłogi. Roboty zazwyczaj wyposażone są w szczotki główne oraz boczne, nie pozostawiają śmieci w żadnym zakamarku. Urządzenia często mają opcję wykrywania powierzchni i automatycznie dostosowują do nich moc ssącą. Wiele trybów sprzątania dla różnych potrzeb sprzątających to już też niemal standard w tego typu urządzeniach.  A  my możemy wygodnie usiąść w fotelu z ulubioną książką i kubkiem herbaty.

Oto nasze propozycje robotów w świetnych cenach.

roboty sprzątająceroboty sprzątające fot. geekbuying

Sprzęty klasy premium - do sprzątania, mycia i wielu zadań specjalnych

Poniższe wielofunkcyjne roboty sprzątające mogą naprawdę dużo! To na pewno nie są już tylko zwykłe odkurzacze.

Robot Roborock S7 Pro Ultra to prawdziwy HIT! Jest samomyjący, samonapełniający, samoopróżniający, samoczyszczący. W pełni automatyczny robot zrobi wszystko za nas. Zmywa podłogi i odkurza dywany za jednym podejściem. Ładuje się znacznie szybciej niż standardowe roboty sprzątające. Możemy ustawić rutynę dla pewnych częstych, ale doraźnych zadań, a następnie uruchomić sprzątanie jednym stuknięciem. Co ciekawe, mamy możliwość sterowania robotem przy pomocy własnego głosu.

robot sprzątający PREMIUM do zadań specjalnychrobot sprzątający PREMIUM do zadań specjalnych fot. geekbuying

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.