Akcesoria dla naszych pupili

Wybraliśmy dla was ciekawe akcesoria dla psów i kotów. Znajdą się zarówno te tradycyjne, jak i inteligentne gadżety dla pupili.

Inteligentny dozownik karmy

Jest w stanie z łatwością poradzić sobie z codziennymi potrzebami kotów, a my nie musimy obawiać się wyjścia z domu na dłużej. Zdalne sterowanie aplikacją umożliwia kontrolowanie czasu posiłków pupila z dowolnego miejsca przy użyciu smartfona. Unikatowy design rozdzielający wykorzystuje przegrody po obu stronach, aby nie pozwalać innym kotom podkradać jedzenia. Jest w stanie zachować świeżość i przechowywać 2 kg karmy dla zwierząt, czyli tyle, ile przeciętny dorosły kot zjada w 15-20 dni. 

Dozownik wody

Nadmiar wapnia i jonów w wodzie staje się głównym sprawcą problemów układu moczowego u zwierząt domowych.  Dozownik wody dla zwierząt Petree dysponuje filtracją wielowarstwową, potrafi zmiękczać wodę, a także skutecznie zapobiega chorobom układu moczowego u naszych pupili. Wykorzystuje materiał z jadalnego żelu krzemionkowego, który skutecznie filtruje sierść, zapobiega zanieczyszczeniu rdzenia filtra i jest wygodny w myciu. Dzięki dużej pojemności 1,8L nie musimy się martwić częstym napełnianiem,

Inteligentny dozownik karmy i wodyInteligentny dozownik karmy i wody fot. geekbuying

Samoczyszcząca kuweta 

Inteligentna automatyczna kuweta dla kota daje możliwość sterowania dzięki połączeniu WiFi, co pozwala na łatwe korzystanie w dowolnym miejscu i czasie. Emituje niski poziom hałasu. Kuweta wyposażona jest w automatyczne zgarnianie odchodów, czujnik grawitacji oraz ochronę przed zapchaniem, co daje większy komfort nam nam oraz naszym pupilom. Smart kuweta ma nowoczesny wygląd i ciekawy kształt, wykonana jest ze zdrowego materiału PP. A  łatwy demontaż (jednym dotknięciem) pozwala na łatwe czyszczenie.

Maszynka do strzyżenia 

To nie jest zwykła maszynka do przycinania sierści. Tradycyjne przyrządy do pielęgnacji zostawiają w domu sporo sierści. Ten zestaw do pielęgnacji i odkurzania zasysa 99% sierści w trakcie strzyżenia i szczotkowania do komory odkurzacza, co zapewnia czystość domu. Trymer do pielęgnacji wyposażony jest w wiele przydatnych akcesoriów. Pozwala on na precyzyjne przycinanie sierści czworonogów. Końcówka szczelinowa oraz szczotka czyszcząca przydadzą się do sprzątania sierści z dywanu, kanapy i podłogi. 

samoczyszcząca kuweta, maszynka do strzyżeniasamoczyszcząca kuweta, maszynka do strzyżenia fot. geekbuying

Stylowe transportery z naturalnej wikliny

Każdy opiekun zwierzaka wie, że transporter jest niezastąpiony podczas podróży lub wizyty u weterynarza. Ponadczasowy design i wiklinowy materiał sprawią, że będzie się on ładnie prezentował w każdym wnętrzu. Solidne drzwiczki gwarantują bezpieczeństwo zwierzaka w czasie podróży, a uchwyt u góry ułatwia przenoszenie i umożliwia zawieszenie kosza. 

Drapaki

Drapak zapewni pupilowi miejsce do drapania, wylegiwania się, wspinaczki, a także relaksu. Owinięte sizalowym sznurkiem słupki pozwolą futrzakom na wygodne ostrzenie pazurków, a wiklinowe kosze zapewnią miejsce do odpoczynku lub drzemki. Jego urocza i kompaktowa forma sprawia, że będzie pasować do każdego wystroju wnętrza.  

wiklinowy transporter, drapakwiklinowy transporter, drapak fot. geekbuying

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.