Reprodukcja zdjęcia na ścianie, czyli pomysł na ciekawą dekorację pomieszczenia

Fotoplakat na ścianie to świetny pomysł na ozdobienie ścian. Taka dekoracja cechuje się indywidualnych charakterem, daje możliwość idealnego dopasowania do wnętrza.

reprodukcje zdjęć na ścianiereprodukcje zdjęć na ścianie fot. pexels

Jak stworzyć swój indywidualny fotoplakat?

Obecnie wiele firm oferuje taką możliwość online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wyszukasz swoje ulubione zdjęcia, zdecydujesz jaka ilość zdjęć ma znajdować się na twoim plakacie, a następnie wybierzesz format, układ oraz kolor tła i gotowe! Daj się ponieść wyobraźni i swobodnie komponuj swoje fotografie, tekst i kliparty, by stworzyć plakat inny niż wszystkie. 

Twój projekt może być wydrukowany na różne sposoby, dostępne są m.in. 

  • plakaty na papierze fotograficznym,
  • plakaty na piance,
  • plakaty w ramkach.

Dekoracja ścian za pomocą reprodukcji zdjęć

Piękne grafiki, zdjęcia i reprodukcje obrazów, które natychmiast odmienią każde wnętrze. Wybierając zdjęcia do swojego wnętrza, weź pod uwagę rozmiar ścian i mebli. Jeśli masz szerokie ściany, możesz je optycznie zawęzić, wieszając na nich kilka zdjęć jednocześnie. Warto wtedy ujednolicić fotoplakaty np. wybierając do nich ten sam kolor tła lub jednakową ramę. Możesz także zdecydować się na umieszczenie jednego fotoplakatu na ścianie, ale w formacie XXL. Taka dekoracja z pewnością przyciągnie uwagę każdego. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA