Możliwość zetknięcia się z nieokiełznanymi żywiołami na terenie warszawskiej fabryki Norblina!

redakcja Cztery Kąty, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe
03.11.2022 19:00
7 listopada będzie miał premierę nowy program przyrodniczy od BBC Earth. Zjawiskowa Ziemia to wyjątkowy serial o sile przyrody, o niesamowitych anomaliach i zapierających dech w piersiach zjawiskach. Jednak już od 4 października Fabryka Norblin pełna będzie majestatycznych i zapierających dech w piersiach doświadczeń.
 

Od 4 listopada 2022 roku w Warszawie w Fabryce Norblina, rozpocznie się niesamowita i wyjątkowa wystawa - ArtBox Experience. Ta immersyjna przestrzeń multimedialna pozwoli odwiedzającym na doświadczenie grzmotów, wybuchów wulkanów i niesamowitych scen ze świata przyrody. 

Wszystkie niesamowite zjawiska występujące na ziemi będą możliwe do zobaczenia dzięki technologii 360 w centrum Warszawy. Wejście na wystawę jest darmowe. 

Sama wystawa jest bardzo sprytną kampanią promocyjną nowego serialu przyrodniczego BBC Earth, jednak nadal jest to wyjątkowa okazja by doświadczyć niesamowitego immersyjnego wydarzenia na 800 metrach kwadratowych w ArtBox Experience w Fabryce Norblina na warszawskiej woli. 

"Zjawiskowa Ziemia" będzie miała premierę już po weekendzie. Ten czteroodcinkowy serial wyjaśnia mechanizmy powstawania wielu wyjątkowych zjawisk naturalnych. Serial przybliży nam jak powstają zorze polarne, wybuchy wulkanów lub megafale. A dzięki zaawansowanych technikom filmowania jesteśmy świadkami czegoś wyjątkowego i z bliska podziwiamy niesamowite piękno natury!

Więcej o: