Filcowe, wiszące i ze świeczkami zapachowymi - najciekawsze kalendarze adwentowe w najnowszej ofercie Lidla

Odliczanie czasu do świąt Bożego Narodzenia możemy sobie urozmaicić decydując się na ciekawy kalendarz adwentowy! Kilka modeli kalendarzy, a także ozdoby świąteczne są teraz dostępne w ofercie popularnego dyskontu.

Oferta Lidla na kalendarze adwentoweOferta Lidla na kalendarze adwentowe Fot. Lidl gazetka

Kalendarz adwentowy to jedna z tradycji adwentowych, które często spotykane są w naszych domach przed świętami Bożego Narodzenia. Od lat jest szczególnie lubiana przez dzieci, gdyż najczęściej kojarzy się nam z małymi czekoladkami. Jednak współczesny kalendarz adwentowy może przybrać również inne formy, i nie musi mieć religijnego charakteru. 

Dostępne w Lidlu wiszące filcowe kalendarze umożliwiają przygotowanie samodzielne niespodzianek, które znajdziemy w kolejnych torebkach. Może to byś świetny sposób na urozmaicenie kalendarza i uzupełnienie go np zadaniami dla dzieci i rodziców, lub prezentami, które uwzględniają wspólne spędzanie czasu, a nie tylko czekoladki czy małe upominki. Każdego dnia możecie zaplanować inną małą aktywność jak np: wspólne rysowanie, konkurs na piosenkę, spacer albo wyjście do kina lub teatru. Taki kalendarz adwentowy z pewnością będzie niezapomnianym prezentem, który będziemy mogli na nowo odkrywać przez kolejne 24 dni!

Oferta LidlaOferta Lidla Fot. Lidl gazetka

Oprócz tego w ofercie popularnego dyskontu możemy znaleźć również kalendarz adwentowy dla zwierząt! Dzięki, któremu nasi futrzani przyjaciele będą cieszyć się pysznymi przekąskami w kolejne grudniowe dni. 

Oferta LidlaOferta Lidla Fot. Lidl gazetka

W ofercie Lidla  w tym tygodniu warto również zwrócić uwagę na świąteczne iluminacje, które pozwolą nam ozdobić i rozświetlić dom na święta!

Oferta LidlaOferta Lidla Fot. Lidl gazetka

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.