Kolekcja świąteczna w JYSK. Dekoracje do całego domu

W JYSK czeka na nas kolekcja "Święta 2022". Znajdziemy duży wybór dekoracji do domu, które pomogą nam stworzyć magiczny nastrój.

Przygotowania do Bożego Narodzenia czas zacząć! Odliczanie do Świąt już się zaczęło. Wprowadźmy świąteczną atmosferę do swoich wnętrz dbając o każde pomieszczenie.

Przygotowania w kuchni

Przed Świętami więcej czasu spędzamy w kuchni na przygotowaniach. Listopad i grudzień to czas, kiedy jest wiele okazji na wspólne spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Wprowadźmy świąteczny nastrój w kuchni i jadalni.  Pamiętajmy o tym, że potrawy wigilijne smakują jeszcze lepiej na pięknie udekorowanym stole. Zadbajmy o obrusy, podkładki, bieżniki, serwety, które odmienią stół świąteczny. 

Dekoracje świąteczne do kuchniDekoracje świąteczne do kuchni fot. JYSK

Magiczna atmosfera

Powoli możemy rozpocząć przygotowania do strojenia świątecznego drzewka. Na spokojnie zaplanujmy, gdzie ustawimy świąteczne ozdoby, jak ułożymy świąteczne poduszki i pledy na sofie. Nic tak nie pomoże w stworzeniu świątecznej atmosfery jak świeczki i świeczniki. 

dekoracje świątecznedekoracje świąteczne fot. JYSK

Ozdoby świąteczne 

Elfy, bombki oraz mnóstwo miękkich koców z zimowymi motywami - ozdoby świąteczne są częścią magii świąt Bożego Narodzenia. Skandynawskie krasnale to jedne z ulubionych bożonarodzeniowych dekoracji. Obok nich możemy ustawić inne figurki - Mikołaja i elfów. Skrzaty świetnie posłużą jako dekoracje na choince. 

Ozdoby świąteczneOzdoby świąteczne fot. JYSK

Świąteczny nastrój w łazience

Podkręćmy klimat w łazience wykorzystując, drobne detale. Od razu się przekonamy, jak te niewielkie zmiany tworzą idealnie świąteczną atmosferę. 

JYSK przygotował dla nas wiele nastrojowych dodatków do dekoracji całego domu. 

Dekoracje świąteczne w łazienceDekoracje świąteczne w łazience fot. JYSK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.