HM Home x uncommon matters. Biżuteria dla domu

Na to czerkaliśmy! Elektryzująca i współpraca wnętrzarska. H&M Home połączyło siły z uncommon matters.

H&M Home x uncommon matters 

Berlińska projektantka Amélie Riech łączy wiedzę na temat mody ze znajomością architektury. Jej marka geometrycznej biżuterii, uncommon matters zadebiutowała w 2008 roku i od początku przyciąga uwagę, zyskującfanów na całym świecie. H&M Home po połączeniu sił z uncommon matters stworzyły niesamowitą biżuterię dla domu, która łączy w sobie artystyczny język z niezwykłą wizją projektową.

H&M Home x uncommon mattersH&M Home x uncommon matters fot. www2.hm.com

Niezwykła kolekcja

Kolekcja nawiązuje do geometrycznych, architektonicznych kształtów biżuterii. Znajdziemy w niej zaskakujące wazony, świece zapachowe w pięknych pojemnikach oraz eleganckie tace, szkatułki i stojaki. Wszystko to w klasycznej i efektownej bieli, intensywnej czerwieni i wyrazistej żółci, pudrowym różu z dodatkiem złota i srebra. Projektantka tchnęła swoją unikalną wrażliwość w kolekcję efektownych dodatków, które są dla wnętrz tym, czym biżuteria dla stylizacji.

Język projektowania przypomina ten, którym mówią kolekcje uncommon matters: jest odważny, elegancki i kolorowy.

                                                                Amélie Riech

H&M Home x uncommon mattersH&M Home x uncommon matters fot. www2.hm.com

Dodatki do domu niczym biżuteria

Ta współpraca przedstawia eleganckie elementy wyposażenia wnętrz i przypomina nam o pięknie przedmiotów codziennego użytku, zwracając uwagę na kunszt i jakość. Wszyscy wielbiciele zarówno sieci H&M Home, jak i fani biżuterii oraz dobrego designu będą zachwyceni. Przedmioty z tej kolekcji mogą być świetnym pomysłem na gwiazdkowy prezent.

Kolekcja jest dostępna w sprzedaży od 1 grudnia. 

H&M Home x uncommon mattersH&M Home x uncommon matters fot. www2.hm.com