Czy jednokolorowe choinki są już passe? Najnowsze trendy w ozdabianiu 2022

Jak udekorować choinkę? To pytanie, z pewnością, zadaje sobie teraz wiele osób. Sprawdź, jakie trendy rządzą w okresie świątecznym 2022.

Magia minimalizmu

Minimalistyczna i jednokolorowa choinka jest nadal modna. Wybierz ulubiony odcień bombek i ozdób, a następnie załóż je wszystkie na drzewko. Możesz wybrać klasyczną biel, ognistą czerwień albo dowolny z kolorów, który lubisz. Ozdoby mogą mieć przeróżne kształty, jednak ważne, aby zachować je w zbliżonej kolorystyce. Taka choinka idealnie pasuje do każdego wnętrza.

Minimalistyczne choinkiMinimalistyczne choinki fot. pexels

Czarujący róż

Najmodniejszy kolor sezonu świątecznego 2022 to niewątpliwie fuksja! Kontrastuj ją z jaśniejszymi odcieniami różu i nie żałuj bombek. 

Czarujący różCzarujący róż fot. h&m home

Metaliczny blask 

Metaliczny połysk wchodzi na salony! Bombki w dowolnym kolorze, z metalicznym połyskiem, będą się pięknie prezentować w towarzystwie bieli i zieleni drzewka.

Metaliczny blaskMetaliczny blask fot. pexels

Ponadczasowa czerwień

Czerwień nigdy nie wyjdzie z mody, a dodatkowo jest prawdziwym symbolem świąt Bożego Narodzenia. Nic więc dziwnego, że czerwona choinka to wciąż klasyka. Uzupełniona o ciepłe światło i złote dodatki będzie prezentować się niezwykle elegancko. 

Ponadczasowa czewieńPonadczasowa czewień fot. pexels

Rozmach i przepych

Jeśli nie dla nas skromność i minimalizm, udekorujmy drzewko "na bogato". Nie żałujmy różnorodnych ozdób choinkowych i poszalejmy z kolorami. To ten czas w roku, kiedy możemy zaszaleć z dekoracjami! 

Rozmach i przepychRozmach i przepych fot. pexels

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.