Te gwiazdy już udekorowały domy na święta 2022!

Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska, Agnieszka Koczorowska-Pela są gotowe na święta. Ich domy wypełniają już bożonarodzeniowe dekoracje. Zobacz, jak w tym roku gwiazdy przygotowały się świąteczny czas.

Gwiazdy tak samo jak my kochają święta. Wśród celebrytów, którzy pochwalili się w mediach społecznościowych swoimi dekoracjami bożonarodzeniowymi są między innymi: Małgorzata Rozenek,  Anna Lewandowska, Agnieszka Kaczorowska. Koniecznie zobaczcie jak nasze gwiazdy przyozdobiły swoje domy!

Dekoracje bożonarodzeniowe u Anny Lewandowskiej

Trzeba przyznać, że dom Anny Lewandowskiej prezentuje się fantastycznie. Urządzony jest w nowoczesnym stylu. W oczy od razu rzucają się miękkie siedziska i puszysty dywan. Widać, że trenerka fantastycznie czuje się w towarzystwie roślinności. Wspaniałe, okazałe rośliny robią niemałą konkurencję dla choinki. A ta ozdobiona jest klasycznie - są kokardy w czerwoną kratę, piękne białe bombki, a także całe mnóstwo tradycyjnych ozdób. Trzeba przyznać, że zarówno wnętrze, jak i choinka robią wrażenie. 

Dekoracje świąteczne w domu Małgorzaty Rozenek - Majdan

W domu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana możemy podziwiać piękne bożonarodzeniowe dekoracje w całym domu.  Na pierwszym planie oczywiście okazała choinka w złocie i czerwieni. Porozwieszane są dekoracyjne wieńce z czerwonymi kokardami i światełkami. Nie mogło zabraknąć tradycyjnych kwiatów, czyli gwiazd betlejemskich. Celebrytka i jej mąż nie poprzestali na dekoracji jednego piętra. Zielone girlandy owijają poręczne schodów i prowadzą nas na wyższe piętro. Widać tu rozmach!

Dekoracje świąteczne w domu Małgorzaty RozenekDekoracje świąteczne w domu Małgorzaty Rozenek fot. instagram @Małgorzata Rozenek

Dekoracje świąteczne w domu Małgorzaty RozenekDekoracje świąteczne w domu Małgorzaty Rozenek fot. instagram @ Małgorzata Rozenek

Rodzinny czas Agnieszki Koczorowskiej-Peli

Aktorka i tancerka swój nowocześnie urządzony dom w szarościach i z dużą domieszką drewna udekorowała wysoką do sufitu choinkę. Postawiła na ozdoby w kolorze czerwonym, białym i złotym. Udekorowała także podświetlane półki. Jak sama przyznaje, grudzień jest dla niej wyjątkowym czasem - magicznym i przepełnionym miłością. Widzimy jak wspólnie z dzieci, zorganizowała piknik pod choinką. Zazdrościmy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.