Dekoracje sylwestrowe 2023. Jak udekorować mieszkanie na domówkę?

Sylwestra 2022/2023 spędzisz w domu? Domówka to świetny pomysł na świętowanie Nowego Roku, niezależnie czy spędzasz go ze swoim partnerem, z dziećmi, a może z przyjaciółmi. Te propozycje na sylwestrowe dekoracje zachwycą wszystkich.

Mówi się, że jaki sylwester taki cały rok, z modnymi, błyszczącymi dekoracjami zabawa będzie na pewno udana. 

Magiczna sylwestrowa noc to dla wielu z nas najbardziej oczekiwany wieczór w roku, niezależnie gdzie go spędzamy. W końcu nie ważne gdzie, ważne z kim. Więc nawet gdy planujemy zostać w domu, możemy cieszyć się niezapomnianą nocą sylwestrową. Jak zadbać o odpowiedni klimat? Pomogą nam w tym sylwestrowe dekoracje, balony, girlandy, cekiny i świeczki. 

Jak udekorować sylwestrowy stół?

Uginający się pod przekąskami stół sylwestrowy również wymaga odpowiedniej dekoracji. Nie może na nim zabraknąć świec i dekoracji sylwestrowych takich jak napisy i tabliczki z życzeniami. Elegancka aranżacja stołu może być uzupełniona również cekinowymi bombkami i unoszącymi się nad stołem balonami. W końcu nic tak nie mówi: impreza, jak kilka balonów, lub nawet balonowa ścianka. 

Jakie połączenia kolorystyczne będą modne w tym roku?

Modnie jak zwykle będą dekoracje w stylu hollywódzkim, czyli czerwień, złoto a także czerń i biel. 

Gdy wolicie coś innego możecie postawić również na pastele, lub klasyczne dekoracje opierające się na złocie lub srebrze. Balony w tym kolorze stworzą odpowiedni imprezowy nastrój. 

Jakich dekoracji nie może zabraknąć na sylwestrowej domówce?

Na sylwestrze w domu świetnie sprawdzą się takie dekoracje jak balony, girlandy z napisami, i wielkie liczby 2023. A gdy lubicie odkurzać postawcie również na konfetti! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.