Zapomniałeś o prezentach? Sprawdź te propozycje DIY na ostatnią chwilę!

redakcja Cztery Kąty, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe
22.12.2022 20:00
!Co zrobić gdy święta nadeszły nie wiedzieć kiedy, a nam brakuje prezentu dla najbliższej nam osoby?! Nie panikować! Podpowiadamy proste i sprawdzone pomysły na najlepsze prezenty

Czasami każdego z nas mogą zaskoczyć święta i nagle okazuje się, że brakuje nam prezentu dla najbliższej nam osoby. Możliwe, że kurier się spóźnia, albo paczka się zgubiła, i co wtedy? Zamiast rozpaczać trzeba wszystko zabrać się do roboty. Przedstawiamy pomysły, które możecie wykonać na ostatnią chwilę! W większości potrzebujecie przedmiotów, które albo znajdziecie we własnym domu, albo w każdym podstawowym dyskoncie.  Pora do pracy!

1. Słoik pełen miłości

Pomysł numer jeden to słoik wypełniony karteczkami z powodami miłości, wdzięczności lub innych ciepłych uczuć. Przygotuj kilkadziesiąt karteczek i napisz za co kochasz najbliższą sobie osobie, za co jesteś jej wdzięczny i co w niej uwielbiasz. Taki słoik pełen miłości będzie niesamowitym prezentem, który pomoże pokazać prawdziwe i ciepłe uczucia. 

2. Pomysły na 52 randki 

Podobnym prezentem może być stworzenie 52 karteczek lub patyczków z pomysłami na 52 randki. Dzięki temu możecie sobie obiecać, że raz w tygodniu zrobicie coś wspólnie. Mogą być to małe i proste rzeczy takie jak: spacer, wspólny wieczór gier, wspólna kolacja w domu, ale też wyjścia np do teatru lub kolacja na mieście. Zaszalejcie i wpiszcie tez pomysły na jakieś szalone przygody. Taki prezent z pewnością sprawi każdemu dużo radości i to przez kolejne 52 tygodnie!

3. Domowe świeczki

Dla fanki świeczek i dekoracji domowych w kilka minut możesz przygotować piękną domową świeczkę, która odpowiednio spakowana sprawi dużo radości. 

4. Koperty na różne okazje

Słyszałeś o kopertach, które należy otwierać gdy... no właśnie np gdy jest smutno, albo gdy się zdenerwujesz, gdy potrzebujesz śmiechu. Koperty takie wypełniamy miłymi wiadomościami lub np najśmieszniejszymi żartami.