Kartki świąteczne architektów i designerów. Wszystkiego designerskiego w Nowym Roku!

Wysyłanie kartek świątecznych to piękna tradycja pielęgnowana w wielu domach. Biura projektowe i architektoniczne co roku prześcigają się w pomysłach na oryginalne kartki. Jakie grafiki wysyłano w tym roku?

Kartki świąteczne najczęściej kojarzą nam się z bożonarodzeniowymi wieńcami i choinkami, jednak projektanci często starają się w swoich kartkach przemycić to czym się zajmują i projekty ich biur projektowych. 

Matt+Fiona na co dzień w dużej mierze skupiają się na zagadnieniach edukacji architektonicznej dla dzieci. Ale ich kartka to prawdziwa zagadka, nie tylko dla najmłodszych. Utrzymana w kolorze ciemnej zieleni przywodzi na myśl schematyczną choinkę. 

Jestico + Whiles postawili na rysunki swoich pracowników, którzy postanowili przedstawić swoje ulubione świąteczne aktywności! Z tej kartki aż bije radość i pozytywność! Samemu chciałoby się wyjść na śnieg i pobawić! To piękny sposób by życzyć Wesołych Świąt!

Kaan architecten przygotował dla nas łamigłówkę, najważniejsze hasło jest oczywiście już zaznaczone, ale oprócz tego w ich świątecznej kartce znaleźć możemy zdecydowanie więcej! Kartka, która angażuje! Świetny projekt na święta.

Mailen Design postawiło na świąteczną wersję jednego ze swoich projektów. Na wizualizacji pada śnieg, dostrzec możemy także świąteczną czapkę. To jednocześnie kartka świąteczna i sposób na pochwalenie się swoim udanym projektem. 

Kjellander + Sjöberg przygotowali grafikę w prawdziwie swoim stylu! Mikołaj w saniach lecący nad miastem życzy nam Wesołych Świąt!

APA Wojciechowski jako polskie biuro w tym zestawieniu, przygotowało prostą kartkę w kolorze granatu i złota. Elegancki i prosty wybór.

Więcej o: