Tiktokowe trendy, które będą kształtować DIY w naszych wnętrzach w 2023 roku!

Tiktokowe trendy zalewają internet, a domowi majsterkowicze mają szerokie pole do poszukiwań nowych inspiracji, by odmienić swoje wnętrze. Jakie trendy DIY zdobywają teraz największą popularność?

Tiktok jest świetnym miejscem dla domowych majsterkowiczów, gdzie mogą poszukiwać inspiracji, ale także miejsce do dzielenia się swoimi dziełami i pomysłami. Przeglądając strony po popularnych hasztagach takich jak #diy i #diyinterior znajdziemy setki filmików i tutoriali jak odmienić swoje wnętrze. 

Czy samemu możesz stworzyć wyjątkowy obraz 3D na ścianę? 

Filmik filipińskiej tiktokerki zdobył ponad 7 milionów wyświetleń, a wykonanie takiej ozdoby na ścianę, jest niezwykle proste, autorka zdecydowała się pokazać swoim fanom również tutorial, by umożliwić każdemu przygotowanie takiej płaskorzeźby. 

Tutorial jak przygotować podobny obiekt we własnym domu:

Warto również sprawdzić #diywallart, gdzie znajdziecie zdecydowanie więcej inspiracji i porad.

Technika limewash - farby wapienne robią furorę

Znana sprzed wielu lat technika malowania farbami wapiennymi przeżywa teraz prawdziwe odrodzenie. Miłośnicy domowych remontów i projektowania oszaleli na jej punkcie, gdyż pozwala ona na stworzenie miękkiej i subtelnej tekstury, która robi ogromne wrażenie! 

Klimat spa w domowej łazience - wyjątkowy sposób na relaks, który możesz stworzyć sam

Powoli zapominamy o okresie pandemii, kiedy byliśmy zamknięci w naszych czterech ścianach, jednak przemyślenia zostają. Wszyscy wiemy już jak ważny jest relaks i odpoczynek, dlatego na tiktoku ostatnio taką furorę robią remonty łazienek inspirowane egzotycznymi spa. 

A jak na prawdę wyglądają prace DIY w domu? 

Jednak ten rok to przede wszystkim moment na autentyczność, również jeśli chodzi o pokazywanie wykonywania prac DIY w social mediach. Domowe majsterkowanie i remonty mają to do siebie, że kończą się bałaganem i brudem. Zdecydowanie nie jest to rozwiązanie dla każdego. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.