Jak mieszka Małgorzata Socha? Dom popularnej aktorki jest urządzony w nowojorskim stylu!

Jak mieszka gwiazda serialowych i filmowych polskich hitów? Sporo możemy dowiedzieć się ze zdjęć na jej instagramowym profilu. Jasne, klasyczne wnętrza inspirowane stylem nowojorskim są przytulne i eleganckie.

Popularna aktorka mieszka w pięknej podwarszawskiej willi, której powierzchnia wynosi ok 350 metrów kwadratowych, a wokół domu rozciąga się piękny, pełen zieleni ogród. 

Po instagramowych zdjęciach, które Małgorzata Socha publikuje na swoim koncie widać, że ma ona smykałkę do aranżacji wnętrz i każde pomieszczenie w jej domu jest piękne i spójne. 

Większość pomieszczeń została urządzona w zdobywającym coraz większą popularność stylu nowojorskim. Jasne i eleganckie wnętrza są bardzo przestronne, ale są też przede wszystkim bardzo przytulne.

Dom Małgorzaty Sochy urządzony jest jako mieszanka stylu nowojorskiego i glamour, ale na przykład w kuchni możemy dostrzec również wpływy stylu angielskiego. Jednak wybór lamp wprowadza do wnętrza również nutkę nowoczesności. 

W domu aktorki przeważają jasne i neutralne kolory takie jak beże, biele i odcienie szarości. Jednak we wnętrzach możemy dostrzec również delikatne akcenty kolorystyczne. 

Akcenty te dostrzegamy głównie na parapetach, na których gwiazda ustawiła biało-błękitną porcelanę.

Dodatki, które aktorka wybrała do dekoracji swojego wnętrza kreują przytulny a zarazem elegancki klimat. 

Wnętrza mimo iż luksusowe i eleganckie są bardzo przytulne, a na każdym zdjęciu widzimy ciepło domowego ogniska, o które aktorka z pewnością dba. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.