Dorota Szelągowska już tam nie mieszka! Sprawdzamy, dokąd przeprowadziła się znana projektantka

Dorota Szelągowska zdecydowała się na radykalną zmianę. Dopiero co pokazywała w mediach swój luksusowy, pięknie urządzony apartament, a teraz zaskoczyła fanów informacją o zakupie nowego mieszkania. Znacząco różni się od poprzedniego.

Jeszcze nie tak dawno, projektantka mieszkała całkiem gdzie indziej. Chyba większość fanów Doroty i jej programów o urządzaniu wnętrz, kojarzy jej dużą granatowo - różową kuchnię ze złotymi elementami. Gwiazda zdecydowała się jednak na przeprowadzkę. Sprawdźmy, jak mieszka obecnie.

Miało być kuchnisko, a jest sypialenka. Całe 6 m2, w dodatku widziana z łazienki. Oraz łazienka z perspektywy łóżka. Kuchnisko jeszcze będzie, ale jak wyjdzie słońce, bo w tym szarugstwie, to naprawdę nie idzie zrobić spektakularnych zdjęć. Jakby co, to najchętniej bym dziś stąd nie wychodziła - też tak macie?

- tak Dorota Szelągowska opisuje swoją oazę.

A oto fragment kuchni. Projektantka wspomina, że to jej pierwsze mieszkanie z osobną kuchnią. Trzeba przyznać, że ogromnych rozmiarów, zdobiony mebel robi wrażenie, podobnie jak i rozmiar kuchni, aż 15m2!

Dorota Szelągowska pokazała na swoim instagramie także salon. Niesamowicie przytulny, wypełniony drewnem i miękkimi tkaninami. Całość tworzy wspaniałą, ciepłą domową atmosferę. Duży, wygodny szezląg wprost zachęca do wtopienia się w niego z książką i kubkiem gorącej herbaty. 

Nowe gniazdko projektantki znacznie różni się od poprzedniego. Przypomnijmy, jak wyglądało poprzednie mieszkanie gwiazdy, które jak sama Dorota powiedziała - było dla niej za duże i za luksusowe.

Tym razem poczułam jeszcze, że chcę mniej i prawdziwiej. Wiem, że to brzmi pretensjonalnie, ale nic nie poradzę. Moje poprzednie mieszkanie było za duże i za luksusowe. To, w którym mieszkam teraz, dużo bardziej do mnie pasuje. Czuję się jak w domu. Po prostu. Skrzypi podłoga, są krzywe ściany i stara klatka schodowa

– wyznała projektantka. 

A Wam, które z mieszkań Doroty Szelągowskiej bardziej przypadło do gustu?

Więcej o: