Julia Wieniawa pokazała jak mieszka. Widać rękę architekta!

Aktorka i piosenkarka mieszka w komfortowym dwupoziomowym apartamencie na zielonym Żoliborzu. Wnętrza inspirowane są jej ukochanym miejscem, Bali. Macie ochotę zajrzeć do środka?

Na co dzień Julia Wieniawa mieszka w luksusowym dwupoziomowym apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Z Internetu możemy się dowiedzieć, że przestronne mieszkanie w tej prestiżowej dzielnicy kosztowało właścicielkę ponad dwa miliony złotych.

Julia Wieniawa urządziła swoje mieszkanie w kolorach ziemi i łącząc ze sobą najnowsze trendy: skórzane kanapy, pastelowe kolory, drewno i marmur. Przyglądając się apartamentowi gwiazdy, nie trudno nie znaleźć odniesień do jej ukochanego Bali. Artysta przyznaje, że czuje się w domu jak na wakacjach. 

Elegancki aneks kuchenny otwarty jest na salon i zaaranżowany w ponadczasowej kolorystyce naturalnego drewna, bieli oraz beżu z dodatkiem delikatnych, pastelowych odcieni. Fronty szafek w pistacjowym kolorze znakomicie współgrają z subtelnym marmurowym blatem. Podstawa okazałej wyspy kuchennej, która oddziela aneks od salonu, utrzymana jest w kolorze pudrowego różu. Okap w bardzo modnym kształcie tuby, bateria i elementy lamp wiszących skąpane są w złocie. Całość  sprawiają, że kuchnia jest ponadczasowa i wyjątkowo elegancka. W apartamencie celebrytki nie brakuje elementów drewnianych i bambusowych, mocno kojarzących się z naturą, a także wspaniałej roślinności. 

W bloku na warszawskim Żoliborzu znajdują się przestronne tarasy. Jeden z nich należy właśnie do Julii Wieniawy, a w urządzaniu go pomagał sławny sąsiad gwiazdy, Marcin Tyszka.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.