Zachwycająca realizacja lokalu Dragon box

Dragon Box to niewielka restauracja we Wrocławiu, serwująca azjatyckie dania. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe klu. Nie sposób przejść obojętnie obok takiego miejsca!

Projekt lokalu Dragon box

Niewielki lokal znajdujący się przy ulicy Piotra Skargi we Wrocławiu przeszedł niedawno prawdziwą metamorfozę. Wnętrza wypełniły nasycone kolory i zróżnicowane faktury. Siłą tego projektu jest kontrast. Tło dla aranżacji lokalu stanowi pokrywająca sufit, ściany i podłogę zielona żywiczna powłoka. W tym samym, intensywnym kolorze wykonana jest lada, którą zdobi neon z logo restauracji. W zielony box wpisane są elementy wyposażenia wnętrza — intensywnie czerwone krzesła, blaty, grzejniki, a także ażurowa, geometryczna konstrukcja lamp i ścianki oddzielającej kuchnię od strefy dla klientów. Istotnym elementem oprócz czerwieni i zieleni jest oświetlenie, które dopełnia dwukolorową całość, a także bogata roślinność. Stalowe konstrukcje wypełnione siatkami oraz neony mają nawiązywać do streetfoodowej koncepcji lokalu. Tutaj możemy poczuć się jak w Azji!

W projektowaniu cenimy prostotę i konsekwencję, dopracowujemy wnętrza w najdrobniejszym szczególe. Z myślą o codziennych potrzebach klientów, wdrażamy odpowiadające im przemyślane rozwiązania. Dążąc do stworzenia harmonijnej, eleganckiej całości, często zderzamy kontrastujące ze sobą elementy, niezmiennie posiłkując się materiałami najwyższej jakości

- mówią architektki ze studia projektowego klu.

Realizacja Dragon boxRealizacja Dragon box fot. klustudio.pl

Realizacja Dragon boxRealizacja Dragon box fot. klustudio.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.