Odpoczynek na świeżym powietrzu? Nowa kolekcja IKEA na wiosnę i lato!

Nowa wiosenna kolekcja IKEA przenosi nas do krainy harmonii i spokoju! Produkty zachęcają do spędzania czasu i relaksu na świeżym powietrzu.

IKEA na latoIKEA na lato Fot. IKEA

Kwietniowa oferta IKEA przenosi nas do krainy harmonii i spokoju, gdzie znajdziemy wielofunkcyjne przedmioty codziennego użytku i rzeczy kojarzące się z ciepłymi, słonecznymi dniami. Wszystko dobrane tak, aby można było łatwo i szybko odświeżyć wystrój w duchu nadchodzącego lata.

W ofercie popularnego sklepu znajdziemy między innymi propozycje mebli na balkon i do ogrodu, które pomogą ci się cieszyć z przebywania na świeżym powietrzu.

Co ciekawego możemy znaleźć w nowej kolekcji?

IKEA na latoIKEA na lato Fot. IKEA

Dla szukających letniej spontaniczności szwedzki sklep przygotował linię produktów, które można wziąć ze sobą, dokądkolwiek się wybieramy. 

Kolekcja STRANDÖN sprawi, że leniwe chwile na plaży będą jeszcze przyjemniejsze. Lekkie i poręczne produkty aż się proszą, by zabrać je ze sobą. Parasol dający cień, składany miękki leżak w żywych kolorach czy osłona przed wiatrem i słońcem pomogą ci wykorzystać lato w pełni. 

Nowa kolekcja IKEANowa kolekcja IKEA Fot. IKEA

Naszą uwagę zwróciła również linia NÄMMARÖ. Są w niej nowoczesne meble modułowe, które można ze sobą dowolnie łączyć. Zostały zaprojektowane tak, by mogły zarówno łatwo wtopić się w otoczenie, jak i się z niego wyróżniać. W nowej linii znajdziemy między innymi leżaki i krzesła, a także sofy i stoły. 

Projekty z tej kolekcji są lekkie, więc można je łatwo przenieść, np. jeśli potrzebujesz miejsca dla większej liczby gości, lub zabrać ze sobą na wycieczkę w plener. 

IKEA na latoIKEA na lato Fot. IKEA

Nowości dostępne są w sklepach, na stronie IKEA.pl oraz w Aplikacji Mobilnej IKEA od 1 kwietnia 2023 roku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.