1 kwietnia w EXPO XXI startują Targi Rzeczy Ładnych. Odkryj polski design!

redakcja Cztery Kąty, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe
30.03.2023 12:58
220 wystawców z całej Polski, dwa dni z najlepszym niezależnym designem i najważniejszymi markami, projektantami i twórcami plus niepowtarzalny klimat. To wszystko czeka na nas już 1-2 kwietnia w Hali EXPO XXI.

Targi Rzeczy ŁadnychTargi Rzeczy Ładnych fot. targirzeczyladnych.pl

Targi Rzeczy Ładnych - otwarcie sezonu 10-lecia TRŁ!

Targi Rzeczy Ładnych prezentują klasyki designu, odkrywają przyszłe gwiazdy polskiego wzornictwa, a także inspirują. W tym roku czeka nas wyjątkowa edycja. Fantastyczna selekcja, jakość i wybór, jakiego próżno szukać wśród innych wydarzeń w Polsce. Targi podzielone będą na sekcje m.in.: MEBLE, CERAMIKA,  PLAKATY,  WELLNESS, ROŚLINY, ZABAWKI, BIŻUTERIA. Wydarzenie uświetnią spotkania z najlepszymi polskimi twórcami. W otwartych spotkaniach z publicznością wezmą udział Filip Springer, twórcy Trzask Ceramics, duet Kwiaty&Miut i Bartosz Kosowski. To wielki start obchodów 10-lecia TRŁ i największe targi designu w tym roku w Warszawie. Tego nie można przegapić!

Największą z tegorocznych stref będzie CERAMIKA. Targi Rzeczy Ładnych to największe w Polsce ceramiczne wydarzenie, które przyciąga tłumy. Swoje prace pokażą m.in. TRZASK CERAMICS, GABI STRAMA, HUMAN NATURE STUDIO, RÉVOLTE, czy GLITCH LAB.

Targi Rzeczy ŁadnychTargi Rzeczy Ładnych fot. targirzeczyladnych.pl

Ten rok będzie dla TRŁ wyjątkowy. Czujemy niesamowitą energię wystawców i publiczności! Głód na oryginalny polski design mimo niełatwych czasów jest być może większy niż kiedykolwiek. TRŁ WIOSNA! to pierwsza odsłona 10-lecia Targów Rzeczy Ładnych i świętowanie rozpoczynamy tak mocno, tak fantastyczną edycją, z takimi wystawcami i takimi gośćmi, że aż boimy się pomyśleć, co będzie dalej!

- mówią organizatorzy TRŁ, Ajka Mroczkowska, Ania Pruszyńska i Paweł Stremski.

Targi Rzeczy Ładnych odbędą się 1-2 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie w godz. 11-19.