Dekoracje na Wielkanoc 2023 w Reserved Home, HM Home i IKEA

Zaglądamy do popularnych sieciówek wnętrzarskich i sprawdzamy jakie ozdoby i dekoracje świątecznych stołów proponują nam w tym roku znane i lubiane sklepy.

Wielkanoc to czas radości i uroczystości, który warto uczcić w pięknie udekorowanym domu. W sklepach Reserved Home, H&M Home i IKEA można znaleźć wiele inspiracji i produktów, które pomogą w stworzeniu idealnej atmosfery na ten wyjątkowy czas.

Przygotowania do Wielkanocy z Reserved Home

W Reserved Home znajdziemy szeroki wybór ozdób i dekoracji, które pomogą nam stworzyć eleganckie i stonowane wnętrze. Wśród produktów można znaleźć ozdobne, bawełniane obrusy w kratę, duży wybór dekoracyjnych wazonów, świeczniki w pastelowych kolorach oraz piękną zastawę stołową. W ofercie sklepu nie brakuje ozdobnych mis i pater, których nie może przecież zabraknąć na wielkanocnym stole!

Wielkanoc w Reserved HomeWielkanoc w Reserved Home fot. Reserved Home

Wielkanoc w Reserved HomeWielkanoc w Reserved Home fot. Reserved Home

Świąteczne dekoracje w H&M Home

H&M Home to kolejna marka, która proponuje wiele interesujących propozycji dekoracji na Wielkanoc. Wśród produktów znajdziemy między innymi przepiękne tekstylia w słonecznych kolorach: serwety, obrusy i bieżniki, które pięknie ozdobią stół, a także poszewki na poduszki. H&M Home proponuje także ceramiczne pisanki, zające, a także ozdoby na gałązkę. W ofercie sklepu nie brakuje przepięknych wazonów, świeczników oraz oryginalnej zastawy stołowej, która sprawdzi się nie tylko na święta. 

Wielkanoc w H&M HomeWielkanoc w H&M Home fot. H&M Home

Ozdoby wielkanocne w IKEA

IKEA to marka, która znana jest na całym świecie i kojarzy się z funkcjonalnymi i prostymi w formie produktami. Kolekcja sieciówki na Wielkanoc to połączenie tradycyjnych i nowoczesnych elementów, które wprowadzą do naszego domu wiosenny nastrój. Wśród propozycji IKEA znajdziemy m.in. kolorowe talerze, szklanki i kieliszki, a także różnorodne półmiski i naczynia, na których zaserwujesz wielkanocne dania. Oprócz tego tekstylia w radosnych kolorach, świeczniki i wazony, które wypełnimy świeżymi kwiatami. Te dodatki wprowadzą prawdziwie wiosenny nastrój do naszego domu!

Wielkanoc w IKEAWielkanoc w IKEA fot. IKEA

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.