Tak wyglądają kuchnie polskich gwiazd. Joanna Przetakiewicz stawia na luksus, Julia Wieniawa na modern boho

Domy gwiazd to świetna inspiracja do poszukiwań własnego wymarzonego projektu. Przedstawiamy trzy kuchnie znanych osób: Julii Wieniawy, Joanny Przetakiewicz i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Każda z nich to zupełnie inny styl, który może pobudzić naszą kreatywność.

Gwiazdy inspirują nie tylko swoimi stylizacjami, ale również domami. Niektórzy stawiają na bardzo odważne projekty, inni na zaskakująco minimalistyczne. Jak wiadomo szczególnym miejscem, a wręcz sercem domu jest kuchnia, Julia Wieniawa, Joanna Przetakiewicz i Małgorzata Rozenek-Majdan na swoich instagramowych profilach pokazują, jaki styl w duszy im gra.

Wyrafinowany glamour u Joanny Przetakiewicz. Projektantka stawia na ponadczasowość

Joanna Przetakiewicz w swojej kuchni połączyła klasykę i nowoczesność. Wszystko zostało utrzymane w bieli i czerni. Zarówno stylizacje, jak i dom gwiazdy wskazują na to, że są to jedne z jej ulubionych kolorów. Wybór swój uzasadniła w ten sposób:

Teraz i za tysia?c lat będzie zawsze TOP CHIC. Ultra elegancka, minimalistyczna i wyrafinowana, a przy tym bardzo łatwa, bo. Wszystko do siebie zawsze pasuje, można mierząc wzory i struktury. Organiczne i geometryczne. Gładkie i trójwymiarowe. Błysk i mat. Puszyste i płaskie. Nie ma pomyłki!

I trudno się z tym nie zgodzić. Biel i czerń można dowolnie urozmaicać różnymi dodatkami, jeśli najdzie nas ochota na eksperymenty.

Nowoczesne boho u Julii Wieniawy. Kuchnia w kolorach natury

Zupełnie inny styl wybrała Julia Wieniawa. Aktorka uwielbia podróże na Bali. I to właśnie tamtejszy design i kultura były inspiracją do projektu jej kuchni. Jednak nie jest to boho w klasycznym ujęciu. Kolory ziemi i rustykalne plecionki są zestawione z meblami o prostej wręcz ascetycznej konstrukcji. Wszystko utrzymane jest w ciepłych odcieniach, z których bije spokój.

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała ciekawy odcień gołębi, co stanowi interesującą alternatywę dla białych mebli. Wyglądają bardzo elegancko, a przy tym optycznie powiększają przestrzeń.

Zobacz też: Te sukienki zakryją odstający brzuszek i boczki! Ponadczasowe fasony na wiosnę i lato

Więcej o:
Copyright © Agora SA