Tak na co dzień żyje Blanka Lipińska. W mieszkaniu dominuje luksus. Pewien mroczny element zaskakuje

Natalia Jarmul
23.05.2023 08:10
Blanka Lipińska na co dzień zamieszkuje luksusowy apartament na warszawskim Wilanowie. Przy jego urządzeniu pomogła jej znana projektanta. Jak dokładnie wyglądają najnowsze cztery kąty autorki "365 dni"? Niektóre elementy mogą cię zaskoczyć!

Jakiś czas temu popularna pisarka erotyków, Blanka Lipińska, poinformowała, że przeprowadza się do nowego mieszkania zlokalizowanego na terenie prestiżowej dzielnicy Warszawy. Przestronny apartament gwiazdy na Wilanowie zachwyca nie tylko swoim luksusowym wykończeniem, ale także nietypową kolorystyką. Dlaczego?

Okazuje się, że wnętrza nowych czterech kątów Lipińskiej utrzymane są przede wszystkim w czerni oraz szarości, co całej przestrzeni nadaje wyjątkowego charakteru tajemniczości. Co więcej, wiadomo o tym luksusowym mieszkaniu? 

Sprawdź też: Balkon w stylu safari lodge to egzotyczna oaza nie tylko w miejskiej dżungli. Ta aranżacja robi furorę

Nowe mieszkanie Blanki Lipińskiej to oryginalny wybór. Co wyróżnia apartament gwiazdy? 

Nowe mieszkanie Blanki Lipińskiej spodoba się przede wszystkim miłośnikom surowych wnętrz oraz nowoczesnego stylu. Przestrzeń wyróżniają grafitowe fronty o matowym wykończeniu, które sięgają aż do sufitu i nadają pomieszczeniom wyrafinowania i elegancji. Dla nowych czterech kątów pisarki charakterystyczny jest także minimalistyczny styl, nowoczesne akcenty i eleganckie detale. 

Można by więc powiedzieć, że tajemnicą oryginalności i luksusu apartamentu jest prostota i styl odzwierciedlający osobowość gwiazdy. To miejsce, gdzie prostota i elegancja spotykają się w harmonii, tworząc unikalną atmosferę.

Co dominujące kolory zapewniają nowemu mieszkaniu gwiazdy? To wyraz autentycznego stylu Lipińskiej

Mimo że dominujące kolory mogą wydawać się nietypowe i kontrowersyjne, sprawiają one, że wnętrza nabierają charakteru i głębi. Czerń i szarość nadają mieszkaniu pewnego rodzaju tajemniczego uroku, który idealnie współgra z autentycznym stylem Blanki Lipińskiej. Co więcej, szary, czarny oraz biały kolor nie muszą wiązać się z brakiem przytulnej atmosfery — wręcz przeciwnie! 

Całość dopełniają eleganckie zasłony i firany, które nadają wnętrzu przytulności, oraz klasyczne lampy stołowe z transparentną podstawą, które dodają ciepła i charakteru przestrzeni.

Więcej o: