Ta lampka DIY to HIT na Tiktoku! Wykonasz ją za grosze z rzeczy z Ikea

Projekty DIY to doskonały sposób na uatrakcyjnienie naszego wnętrza bądź ogrodu przy niewielkim budżecie. Nic dziwnego, że na platformie Tiktok co jakiś czas, regulanie pojawiają się nowe pomysły na wykonywane własnoręcznie meble czy dodatki. W ostatnim czasie, prawdziwym Tiktokowym HITEM tała się lampka grzybek wykonana z naczyń dostępnych w Ikea. Ten projekt jest prosty i efektowny.

Lampka nocna DIY wielkim hitem na platformie Tiktok

Tiktok to platforma, na której w obecnym czasie najszybciej rodzą się zarówno modowe, jak i wnętrzarskie trendy. Jest to platforma dająca przestrzeń do rozwoju wielu tematów i hobby. Istnieje tam także społeczność tworząca merytoryczne i ciekawe treści odnośnie aranżacji mieszkań, mebli, dekoracji czy projektów DIY. W ostatnim czasie, wśród Tiktokerów zajmujących się tematami wnętrzarskimi, prawdziwą furrorę zrobił projekt lampki nocnej DIY. 

Lampka nocna w kształcie grzybka stała się prawdziwym HITEM na znanej platformie. Wielu twórców zdecydowało się odtworzyć ten pokazany na Tiktoku projekt samodzielnie, by także wzbogacić swoje wnętrze o ten wyjątkowy element oraz pokazać własny sposób na jej wykonanie.

Cała lampka wykonywana jest z rzeczy dostępnych w sklepie Ikea. Do jej wykonania potrzebna jest

  • szklana miska – model BLANDA, cena 12.99 zł
  • szklany wazon – model TIDVATTEN, cena 9.99 zł
  • lampka nocna led – model KORNSNÖ, cena 27.99 zł
  • sprej z efektem granitu.

Aby wykonać lampkę grzybek należy na początku dokładnie zabezpieczyć zewnętrzną część miski i wazonu, a następnie nałożyć granitowy sprej na środek obydwu naczyń. Prawdopodobnie całość będzie wymagała nałożenia kilku warstw spreju, by osiągnąć pełne krycie. Następnie należy usunąć nadruk umieszony na lampce led. Można to zrobić przy pomocy pilnika do paznokci lub zmywacza z acetonem. Ostatnim krokiem jest połączenie wszystkich 3 elementów i gotowe.

Lampka DIY za grosze pięknym i oryginalnym dodatkiem do naszego wnętrza

Lampka led w kształcie grzybka do świetna dekoracja dla przestrzeni o różnym stylu. Granit, choć pasujący do większości struktur i kolorów, nie jest jedyną opcją. Lampkę można wykonać także przy użyciu spreju w innym dowolnym kolorze i o wybranej strukturze by jeszcze lepiej dopasować ją do swojego wnętrza.

Przeczytaj również: Zachwycają nie tylko stylem. TOP 3 fryzury na lato w stylu Francuzek. Dziewczęce i proste

Więcej o:
Copyright © Agora SA