Kayah została właścicielką zjawiskowego domu w Wenecji. Antresola robi wrażenie

Aleksandra Biszczad
23.05.2023 13:50
Kupowanie zagranicznej posiadłości gwiazdy traktują nie tylko jako spełnienie marzeń, ale również inwestycję. Kayah zaznacza jednak, że w jej przypadku zdecydowanie było to jej marzenie. Na swoim Instagramie pokazała świeżo nabyty dom w Wenecji. Robi wrażenie.

Jeśli chodzi o nieruchomości, to bajeczny klimat południowej Europy niezmiennie przyciąga kolejne gwiazdy. Domami w Hiszpanii mogą pochwalić się Dowborowie, Lewandowscy i Szczęśni, Patrycja Markowska, a także Beata Kozidrak. Grecję upodobali sobie Robert Gawliński i Ewa Chodakowska. Małgorzata Rozenek-Majdan natomiast wybrała dom w Tajlandii. Do grona szczęśliwców właśnie dołączyła też Kayah.

Kayah realizuje swoje marzenie. Dom w ukochanej Wenecji

Znana i lubiana od lat gwiazda muzyczna Kayah podzieliła się na swoim Instagramie ważną dla siebie informacją. W końcu zrealizowała swoje marzenie o nieruchomości w malowniczej Wenecji. Z poprzednich jej postów wynika, że miejsce to jest dla niej wyjątkowe.

Wenecja moja miłość! Kocham! Wzrusza mnie i rozczula. Uwielbiam tu wracać.

Była w niej wielokrotnie, dlatego też własna przystań w Wenecji to zupełnie naturalny wybór. 

Zawsze marzyłam o domu w Wenecji! Czyż marzeń nie należy realizować?

Dom w Wenecji jest bardzo eklektyczny. Całość wygląda bardzo spójnie

Przy okazji pokazała nieco z aranżacji domu. I jest to kwintesencja Wenecji. Widać tu ducha historycznego miejsca, a przy tym z mocno nowoczesnymi akcentami. Drewniane belki sufitowe podtrzymują szklaną antresolę, co wprowadza do miejsca więcej światła i powiększa optycznie przestrzeń. Nie mogło też zabraknąć malowniczego balkonu z widokiem na weneckie kamienice i kanały. Uwagę zwraca eklektyczny wystrój wnętrz. Zabytkowe meble łączą się z nowoczesnymi, jasne kolory zestawiono z bardzo ciemnymi, ale całość wygląda bardzo spójnie. 

Zobacz też: Lato na dłoniach? Ten manicure przyciągnie spojrzenia. 3 kolory, które zawładnęły trendami

Więcej o: