TikTokerka pokazuje, jak zrobić designerski stolik z tanich lamp. Banalnie proste, a efekt zachwyca

To kolejny przykład na to, że unikatowy mebel możemy stworzyć samodzielnie, bez wydawania dużych kwot. Pewna TikTokerka podzieliła się pomysłem na efektowny stolik DIY.

Urządzanie domu nie musi kosztować wiele, a niektóre meble możemy z powodzeniem wykonać samodzielnie. Zamiast wydawać krocie, najpierw warto poszukać inspiracji na unikatowe meble DIY (tlum. do it yourself - zrób to samodzielnie). Pinterest i TIkTok to prawdziwa kopalnia pomysłów. Przykładem jest ten stolik. 

Wielka przyjemność z samodzielnego wykonania. Social media to morze inspiracji

DIY to nie tylko sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale również stworzenie czegoś unikatowego. Ponadto wielu osobom samodzielne wykonanie mebla daje wielką satysfakcję. Niektórzy pasjonują się renowacją starych mebli i nadawaniem im nowoczesnego sznytu, inni poszukują błyskotliwych zastosowań rzeczy, które mają zupełnie inną funkcję. Pod hashtagiem #diy na Pintereście, Instagramie i TikToku możemy znaleźć mnóstwo zaskakujących pomysłów na meble i różne gadżety. Przykładem jest stolik wykonany z... elementów lamp.

Stolik kawowy z abażurów i deski. Prosty a efektowny

TikTokerka @no7.design podzieliła się pomysłem na designerski stolik DIY, wykonany z abażurów i deski do krojenia. Brzmi dziwnie, ale efekt zachwyca. Wykorzystała dwa proste białe abażury z Ikei i okrągłą drewnianą deskę do krojenia. Abażury połączyła klejem na gorąco od węższego wierzchołka, a na nie położyła tacę, która może być przenośna.

Koszt wykonania takiego stolika to około 140 zł, co mocno podzieliło internautów. W tej cenie co prawda da się zakupić jakiś stolik kawowy, jednak raczej nie tak designerski. Poza tym wiele osób, które zdecydowały się na wykorzystanie pomysłu, mówiło, że jest to banalnie proste, a mebel zdecydowanie wyróżnia się. 

Zobacz też: Szpilki na wesela są już passe! Teraz to te buty królują. Wygode, lekkie i modne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.