Letnia metamorfoza balkonu za mniej niż 50 zł? To możliwe. Te dodatki z Lidla całkowicie odmienią to miejsce

Kto nie chciałby letnią porą móc relaksować się na pięknie urządzonym tarasie lub balkonie? Nie wszystkie miejsca zewnętrznego wypoczynku, po zimie nadają się jednak do użytku. Budżetową metamorfozę swojego balkonu możesz przeprowadzić przy użyciu modnych dodatków do 50 zł z Lidla.

Oświetl swoją przestrzeń i dodaj jej wyjątkowego charakteru dzięki girlandom świetlnym

Odpowiednie oświetlenie to klucz do zaaranżowania pięknej przestrzeni. Klimatyczne, ciepłe światło nadaje zupełnie innego charakteru całemu wnętrzu lub w tym przypadku, zewnętrzu. Na balkonach lub tarasach zdecydowanie warto zrezygnować z mocnego, białego światła. Podczas wieczornych spotkań będzie ono psuło atmosferę i przyciągało niechciane owady. Znacznie lepiej będzie postawić na niewielkie źródła światła o ciepłej barwie.

Żarówkowa girlanda świetlna o długości 5m dostępna jest na stronie sklepu Lidl. Jej koszt to tylko 39 zł a dostępna jest w dwóch wariantach: o przeźroczystych żarówkach i ciepłym świetle oraz o kolorowych żarówkach spod których także prześwituje ciepłe światło Led. 

Girlanda świetlnaGirlanda świetlna fot. Lidl

Girlandy świetlne to bardzo popularny i lubiany sposób na dekorację przestrzeni balkonu. Mogą one zostać zawieszone pod dachem lub na balustradach. Dobrze sprawdzą się na tarasach w stylu boho.  

Dywan na balkonie? Dzięki niemu twoja przestrzeń stanie się bardziej przytulna!

Dywan to akcesorium, które na pierwszy rzut oka zupełnie nie kojarzy nam się z przestrzenią na zewnątrz. Coraz częściej jednak stosuje się je także na balkonach i tarasach. Warto pamiętać, że tradycyjne dywany nadadzą się wyłącznie na szczelne i zadaszone tarasy. Musi on zostać położony w miejscu, do którego nie dociera zacinający deszcz.

W Lidlu dostępny jest ciemno beżowy dywan w dwóch rodzajach wzorów. Jego cena to 49 zł i nadaje się on także do zastosowania na dworze. Dywan ten świetnie dopełni przestrzeń balkonu, nadając jej przy tym ciepłego, domowego charakteru.

DywanDywan fot. Lidl

Przemyć skrawek ogrodu do swojego balkonu! Pomoże ci w tym... sztuczna trawa

Sztuczna trawa to coś co wielu kocha, a inni wręcz nienawidzą. Niewątpliwie jednak może ona stanowić bardzo ciekawy i oryginalny element tarasu lub balkonu. W balkonowej aranżacji, sztuczna trawa może zostać użyta jako pokrycie całej podłogi bądź jedynie jej fragmentu. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości sztucznej trawy i dopełnieniu przestrzeni za pomocą roślin doniczkowych, możemy stworzyć sobie namiastkę przydomowego ogrodu.

Sztuczna trawa o wymiarach 100 x 200 cm dostępna jest w Lidlu i kosztuje jedynie 33 zł. Jak zapisane jest w szczegółach produktu, nadaje się ona na tarasy i balkony oraz posiada system odprowadzania wody, dzięki czemu jest bezpieczna do stosowania także w miejscach, do których dociera deszcz.

Sztuczna trawaSztuczna trawa fot. Lidl

Przeczytaj również: Manicure niczym morskie fale. Ten kolor to kwintesencja lata [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.