Kosztują nawet 4 zł, a pomogą rozprawić się z komarami w domu. 3 moskitiery z Lidla i Action

Sezon wiosenno-letni to czas kiedy szczególnie chętnie pozostawiamy drzwi i okna do naszych domów szeroko otwarte. Oprócz świeżego ciepłego powietrza, do wnętrza mogą jednak wpadać także nieproszone owady. W jaki sposób się przed tym ochronić?

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, urządzeń i akcesoriów pomagających w zwalczaniu lub odstraszaniu owadów z domowego wnętrza. Latające po pomieszczeniu owady bardzo trudno jest jednak zlokalizować i tym samym na dobre pozbyć się ich z domu. Zdecydowanie najlepszym sposobem radzenia sobie z nieproszonymi gośćmi, jest po prostu zapobiegnięcie przedostania się ich do środka. W tym celu pomogą nam moskitiery okienne i drzwiowe. 

Moskitiera drzwiowa z magnetycznym zamknięciem

Moskitiery okienne i drzwiowe dostępne są w wielu różnych wariantach, wielkościach i cenach. Wśród moskitier montowanych na drzwi balkonowe, najpopularniejszym i zarazem najtańszym modelem są te panelowe lub posiadające magnetyczne zamknięcie. Taki rodzaj moskitiery umożliwia swobodne wchodzenie i wychodzenie do pomieszczenia, dzięki czemu jest niezwykle wygodną opcją. Moskitiery magnetyczne w kolorze białym i czarnym dostępne są w Lidlu za 25 zł.

Moskitiera z magnetycznym zamknięcieMoskitiera z magnetycznym zamknięcie fot. Lidl

Moskitiera na okno za 4 zł z Action! 

Moskitiery okienne to doskonały gadżet, który umożliwia swobodne otwieranie okien bez narażenia się na przedostanie do mieszkania nieproszonych gości z zewnątrz. Najbardziej podstawowe moskitiery okienne przyklejane są na stałe do framugi okna. Wciąż będziemy więc w stanie otwierać lub uchylać okno, jednak aby móc wynieść coś przez nie, koniecznie będzie odklejenie siatki. 

Klasyczna moskitiera okienna dostępna jest w Action za 4,49 zł. Zestaw do samodzielnego montażu składa się z siatki oraz samoprzylepnego rzepu.

Moskitiera z ActionMoskitiera z Action fot. Action

Ta moskitiera balkonowa z Lida, spełni wymagania nawet tych najbardziej wymagających 

Wśród moskitier drzwiowych wyróżniamy wiele różnych rodzajów, które różnią się między sobą funkcjonalnością, jakością i przede wszystkim ceną. Najtańszą opcją, jest zdecydowanie, wymieniona już powyżej moskitiera magnetyczna z Lidla. Sklep ten oferuje nam jednak także inną opcję ochrony przed owadami, a mowa tutaj o moskitierze drzwiowej z ramą aluminiową. Jej koszt to 169 zł.

Moskitiera z LidlaMoskitiera z Lidla fot. Lidl

Zobacz także: Ten sposób pomoże zapobiec powstawaniu zmarszczek! Fizjoterapeutka pokazuje, jak poprawnie go wykonywać

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.