Tiktokerka pokazała, jak zrobić industrialną lampę do salonu z drucianej siatki. Efekt? Niesamowity!

Tiktokowe i Youtubowe poradniki co chwilę udowadniają, że nie trzeba wydawać ogromnej sumy pieniędzy, aby posiadać w swoim domu wyjątkowy mebel bądź akcesorium. Jedna z Tiktokerek zaprezentowała, w jaki sposób wykonać industrialną lampę przy użyciu drucianej siatki. Efekt jest naprawdę świetny!

Aranżując swoje wnętrze często chcielibyśmy zawrzeć w nim kilka wyjątkowych i oryginalnych elementów. Najczęściej meble czy dodatki od znanych projektantów są niezwykle drogie i przez to nieosiągalne dla większości społeczeństwa. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że niepowtarzalne dodatki do wnętrza z łatwością możemy wykonać samodzielnie w domu! Do wielu z nich będziemy potrzebować jedynie trochę chęci i podstawowych produktów dostępnych w każdym sklepie budowlanym.

Lampa z drucianej siatki? Ten projekt to HIT na TikToku!

Lampy do salonu potrafią być niemałym wydatkiem, szczególnie jeśli zależy nam na naprawdę sporym i efektownym elemencie. Jedna z Tiktokerek zajmująca się na co dzień aranżacją wnętrz, postanowiła wykonać lampę do domu swojego klienta samodzielnie. Tiktokerka zdecydowała się na projekt industrialnej lampy z drucianej siatki, którą zakupiła w markecie budowlanym. Efekt przerasta najśmielsze oczekiwania.

genialna, zainspirowała mnie 
bardzo pomysłowa

Pisali użytkownicy Tiktoka, zachwycając się kreatywnością oraz efektem końcowym tego ciekawego projektu DIY. 

W jaki sposób samodzielnie wykonać lampę industrialną do swojego salonu?

Aby wykonać lampę DIY samodzielnie w domu niezbędne będzie udanie się do najbliższego sklepu budowlanego. Co należy zakupić?

  • Arkusz metalowej siatki,
  • kabel z oprawką na żarówkę,
  • żarówkę,
  • farbę w spreju (opcjonalnie)

Gdy już mamy wszystkie potrzebne elementy można przejść do składania lampy. Pierwszym krokiem jest przycięcie siatki na wybrany kształt, np. okrąg bądź owal, choć można poszaleć także z innymi figurami. Następnie wycinamy otwór na ramkę i wyginamy siatkę nadając jej zupełnie niepowtarzalnego kształtu. Kolejnym opcjonalnym krokiem jest pomalowanie lampy na wybrany kolor. Na koniec montujemy ramkę na żarówkę i nasza lampa diy jest gotowa do powieszenia. 

Zobacz również: Zapomnij o klasycznym makijażu! Teraz róż nosimy w ten sposób. To HIT Tiktoka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.