To miał być zwykły remont domu. Właściciele odkryli zaskakujące pomieszczenie. "Scena jak z horroru"

Pewna rodzina z Wielkiej Brytanii przeżyła niemały szok, kiedy to rozpoczęli remont nowo kupionego domu. Na Tik-Toku pokazali zaskakujące odkrycia, które internautom zmroziło krew w żyłach.

Hannah Otto trzy lata temu zakupiła wyjątkową nieruchomość, 400-letni dom w Hampshire. Można się było domyślić, że będzie on wymagał ulepszeń i gruntownego remontu. Hannah postanowiła regularnie relacjonować postępy z niego na TikToku. Zupełnie nie przewidziała, że kolejne poprawki doprowadzą do bardzo zaskakujących odkryć.

Coraz dziwniejsze niespodzianki. Trudno odgadnąć czemu służyły

Hannah remontując kolejne części starego domu, natykała się na rozwiązania, które nie miały najmniejszego sensu. Podczas wymiany podłogi odkryła, że pod deskami pozostał duży dywan, a na kafelkach w kuchni niegdyś położono drewniane deski podłogowe. Wiele elementów było przysłoniętych i choć nadgryzionych zębem czasu to wciąż zachwycały i wymagały jedynie odnowienia. Z czasem okazało się, że to było zaledwie preludium odkryć.

Co kryje przeciekający prysznic? Wyglądało to strasznie

Przeciekający prysznic skłonił Hannę do zajrzenia za jego ścianę. Okazało się, że są za nim zamurowane dwa pokoje. Jeden to kolejny prysznic, a w drugim zawieszono lustro. Internauci zgodnie stwierdzili, że wygląda to przerażająco.

To wygląda jak początek horroru.
Prowadzę remonty od trzydziestu lat. Nigdy nie widziałam czegoś takiego.

Hannah stara się podejść do sytuacji z humorem i żartuje, że być może z czasem okaże się, że dom ma dwa razy więcej przestrzeni, niż zakładano. Warto zaobserwować jej profil, ponieważ dzieli się tam wieloma ciekawymi pomysłami na aranżację wnętrz.

Zobacz też: Ikoniczne buty lat 90. powracają. Na wyprzedaży ZARA za mniej niż 80 złotych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.