Stylowy piknik z dodatkami z Pepco. Są ładne, praktyczne i tanie. Podobne rzeczy w Lidlu

Piknik to wspaniała forma spędzania czasu na świeżym powietrzu. Cieszymy się towarzystwem, pysznym jedzeniem i towarzystwem. Jak się okazuje, akcesoria na piknik mogą być nie tylko praktyczne, ale również bardzo estetyczne.

Gdy organizujemy piknik to najczęściej myślimy o jego praktycznej stronie: odpowiednie opakowania, nietłukąca zastawa i wygodny koc. Możemy także poszukać rzeczy, które łączą w sobie estetykę i praktyczność. W Pepco dostępna jest oferta różnych stylowych akcesoriów, które przydadzą się podczas organizacji pikniku.

Po pierwsze kocyk. Powinien być praktyczny

Zwykły koc zajmuje dużo miejsca w przenoszeniu, a przy tym przez swoją fakturę przyciąga resztki trawy czy piasku. Dobrym rozwiązaniem są specjalne koce piknikowe, które z powodzeniem możemy wykorzystać również podczas plażowania.

Kolekcja piknikowa PepcoKolekcja piknikowa Pepco fot. Pepco

Łatwo usuwa się z nich pozostałości po pikniku. Ponadto takie maty można łatwo złożyć, a wtedy zajmują naprawdę mało miejsca. W Pepco dostępnych jest kilka takich kocyków w różnych kolorach. 

Zestaw sztućców łatwych do zapakowania. Stylowe kieliszki nawet na pikniku

Piknik nie musi oznaczać przypadkowych plastikowych talerzy i sztućców. Możemy wybrać takie, który są odporne na stłuczenia, a przy tym wyjątkowo ładne. Są wytrzymale i posłużą przez więcej niż jeden sezon. Sztućce z Pepco mają specjalny przenośny organizer, w którym są bezpiecznie poukładane, dlatego nie będą walać się po torbie. Kolorowe przenośne miski za to mają specjalne zamykanie, dzięki któremu szczelnie przechowują żywność w czasie transportu. W piknikowej ofercie Pepco można znaleźć też butelkę ze specjalnymi kostkami chłodzącymi, które nie rozwodnią napoju, ale skutecznie go ochłodzą.

Podobne wyposażenie piknikowe w Lidlu. Multi funkcjonalny plecak 

Akcesoriów piknikowych nie zabrakło też w Lidlu. Tam również możemy dostać specjalny zwijany koc piknikowy z wygodną rączką. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest multi funkcjonalny plecak piknikowy, w którym to z łatwością można przenosić różne potrzebne rzeczy.w bezpieczny sposób. Zawiera on sztućce, talerze, kieliszki, a nawet odczepiany pokrowiec na butelkę.

Akcesoria piknikowe z LidlaAkcesoria piknikowe z Lidla fot. kolaż Lidl

Zobacz też: Najmodniejsze sukienki letnie na co dzień. Topowe modele do 60 zł z sieciówek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.