Popularny Tiktoker zdradza patent na pozbycie się much z domu i ogrodu - "to naprawdę działa"

Długo wyczekiwany sezon letni wreszcie nadszedł. Wraz z nim przywędrowała jednak plaga much, komarów i innych owadów, które niestety zakłócają nam letni relaks w domu i na ogrodzie. Jeden z Tiktokerów podzielił się swoim sposobem na radzenie sobie z tym problemem.

Muchy na tarasie? Tiktoker PizzaPaweł znalazł na to sposób!

Pogoda na zewnątrz w ostatnich dniach szczególnie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zniechęcają do tego jednak muchy, komary i inne owady, które w tym okresie stają się szczególnie aktywne. Brzęczące przy uchu muchy są w stanie skutecznie zakłócić wieczorne grillowanie czy opalanie się w letnim słońcu na tarasie. 

Jeden z popularnych polskich Tiktokerów kilka dni temu podzielił się ze swoimi obserwatorami genialnym sposobem, dzięki któremu znacząco zredukował ilość much w swoim ogrodzie.

Mężczyzna na jednym z filmików zaprezentował pułapkę na muchy, która według niego niemal całkowicie rozwiązała problem niechcianych owadów na terenie posesji. 

Gdyby ktoś się zastanawiał czy działa? To działa!

Skomentował Tiktoker, chwilę wcześniej pokazując pułapkę pełną złapanych owadów. Cała pułapka ma formę foliowego worka z plastikową górną częścią, przez którą muchy wlatują do środka. Wejście jest jednostronne, dlatego złapane owady nie są w stanie się z niej wydostać. Do zestawu dołączona jest saszetka z silnym środkiem wabiącym, który rozpuszcza się w wodzie i pozostawia wewnątrz worka. 

Gdzie kupić polecaną pułapkę na owady?

Prezentowana przez Tiktokera pułapka na owady jest dość popularnym produktem, dostępnym m.in. w sklepach budowlanych lub w Internecie. Dostępny jest on także na Allegro w cenie około 30 zł. Jak obiecuje producent, pułapka ma starczyć na około 6 tygodni i jest w stanie złapać nawet 80 tys. owadów. Sama pułapka posiada też bardzo dużo pozytywnych opinii. 

Pułapka na muchyPułapka na muchy fot. Allegro

Przeczytaj także: Ikoniczne buty lat 90. powracają. Na wyprzedaży ZARA za mniej niż 80 złotych

Więcej o: