Szybka metamorfoza balkonu na lato? Ten produkt jest rewolucją! Kupisz go w Leroy Merlin i Ikea

Sezon wakacyjny w pełni! Piękne słońce i wysoka temperatura zdecydowanie zachęcają do spędzania czasu na świerzym powietrzu. Jeśli twój balkon nadal odstrasza, zapuszczony nieco po nieużytkowanym sezonie zimowym, najwyższy czas, aby przeprowadzić jego metamorfozę! Ta rzecz pomoże ci szybko i budżetowo odmienić twoją zewnętrzną przestrzeń.

Maj i Czerwiec to najlepsze miesiące do przeprowadzenia metamorfozy balkonu po zimie. W chłodniejszych sezonach nieużytkowany taras staje się niejednokrotnie miejscem składowania niepotrzebnych już w domu przedmiotów. Warto więc uprzątnąć tą przestrzeń i rozeznać się w jakiej kondycji jest nasz balkon oraz meble tarasowe. Jeśli jednak oprócz sprzątania, pragniesz zmienić także nieco charakter całej przestrzeni, pomogą ci w tym trwałe i niedrogie płyty tarasowe!

Szybka i niedroga metamorfoza balkonu? Tiktoker pokazuje jak zrobić to za pomocą podestów tarasowych! 

Kto powiedział że metamorfoza balkonu musi być droga i czasochłonna by była efektowna? Na jednym z Tiktokowych profili, regularnie prezentującym wnętrzarskie i remontowe nowości, pojawił się filmik, pokazujący w jaki sposób dość szybko odmienić swoją zewnętrzną przestrzeń przy użyciu kompozytowych płyt tarasowych.

Użyta na filmiku podłoga to nic innego jak tarasowe płyty kompozytowe, które dzięki posiadanym łączeniom, bardzo prosto jest przymocować do siebie nawzajem. Ten rodzaj podłogi jest bardzo łatwy w montażu, a przy tym także wytrzymały i niewymagający konserwacji. Instalacja takich paneli zajmuje także niewiele czasu, dzięki czemu pozwalają one na szybką metamorfozę całego balkonu.

Podesty tarasowe – gdzie je kupić?

Zaprezentowane przez Tiktokerkę podesty tarasowe znajdują się w asortymencie takich sklepów jak Ikea oraz Leroy Merlin. 9 sztuk paneli o wymiarach 30x30 cm w Ikea kosztuje niecałe 100 zł. Dostępne są one w w wielu różnych kolorach i teksturach.

Podest tarasowyPodest tarasowy fot. Ikea

Sklep Leroy Merlin oferuje natomiast podesty tarasowe także o wymiarach 30x30 cm w cenie 16,99 zł za jedną sztukę. 

Podest tarasowyPodest tarasowy fot. Leroy Merlin

Przeczytaj także: "Sauté nails" proste, a jakie luksusowe! Ten elegancki manicure na lato dodaje klasy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.