Gorąca okazja w Biedronce! Ten wielopak przyda się w każdym domu. Teraz za jedyne 20 zł

Letnia obniżka cenowa, jakiej jeszcze nie było! Już teraz w Biedronce kupisz wielopak pojemników za niecałe 20 zł! Spójrz, ile pojemników dostaniesz w zestawie za taką cenę!

Pojemniki żywnościowe przydają się nie tylko w podróży, ale również na co dzień do planowania posiłków. Uwielbiają z nich korzystać gwiazdy fitnessu, nawet sama Anna Lewandowska! Takie pojemniki to dodatkowa motywacja do domowego gotowania, trzymania odpowiedniej diety i organizacji czasu na przygotowywanie posiłków. Teraz okazja na ich zakup pojawiła się w Biedronce!

Pojemniki na żywność w okazyjnej cenie!

W sklepach stacjonarnych Biedronki już pojawiły się interesujące zestawy aż 6 pojemników za niecałe 20 zł! Znajdziesz je w wersji 160 ml, 300 ml, 500 ml, 880 ml, 1,5 L i 2,4 L! Taka różnorodność pozwoli ci zaplanować każdy posiłek, a także przygotować się, np. na długi weekendowy wyjazd. Ponadto te pojemniki na żywność z Biedronki nie zawierają BPA, co czyni je bezpiecznymi w użytku. Trwałe materiały, z jakich je wykonano sprawią, że posłużą Ci one przez długi czas!

Pojemniki z biedronkiPojemniki z biedronki fot. Biedronka

SUPERHIT, czyli pojemnik na żywność, kieliszek lub sztućce

Oprócz wyjątkowo atrakcyjnej oferty na 6 pojemników w zestawie za niecałe 20 zł nie można pominąć pojedynczych egzemplarzy za niecałe 15 zł! To wersja pojemników, którą możesz dopasować względem własnych potrzeb użytkowych. W ofercie biedronki znajdziesz m.in. pojemnik na kanapkę, przekąskę, sos, a nawet 3 mniejsze pojemniczki na przyprawy. Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego nie ryzykuj potencjalnym wyprzedaniem produktów!

Pojemniki z Biedronki 2Pojemniki z Biedronki 2 fot. Biedronka

Czytaj też: Stylowy piknik z dodatkami z Pepco. Są ładne, praktyczne i tanie. Podobne rzeczy w Lidlu

Więcej o: