Te akcesoria wyniosą grillowanie na nowy poziom. Praktyczne, estetyczne zestawy z Lidla i IKEI

Grillowanie to nasz sport narodowy, a zbliżający się długi weekend sprzyja tego rodzaju biesiadowaniu. Z tej okazji warto zaopatrzyć się nie tylko w prowiant, ale i odpowiednie akcesoria. Praktyczne zestawy można dostać w Lidlu i Ikei.

Grillowanie to nie tylko sposób przygotowania jedzenia, ale również okazja do spotkań z bliskimi na świeżym powietrzu. Nie od dziś wiadomo, że wspólnie przygotowane posiłki, a także rozkoszowanie się nimi mają w sobie coś magicznego. Niebawem długi weekend, a zanosi się na, że pogoda zdecydowanie dopisze, dlatego warto pomyśleć nie tylko o menu, ale również o dodatkach, które wyniosą grillowanie na nowy poziom.

Akcesoria, które usprawnią grilla. Pomogą go również łatwiej wyczyścić

Akcesoria do grilla nie są fanaberią. Dzięki nim możemy uniknąć oparzeń, a także efektywniej kontrolować przygotowanie smakołyków. Te podstawowe zestawy zawierają przyrządy do obracania mięsa i warzyw, ale mamy do wyboru też bardziej kompleksowe. W Lidlu dostępny jest zestaw złożony z dwóch rodzajów łopatek i szpikulca do mięsa, a także akcesoriami do czyszczenia.

Akcesoria do grillowaniaAkcesoria do grillowania fot. Lidl

Dzięki nim proces ten przebiegnie szybciej i łatwiej. Plusem jest też estetyczny wygląd, wszystkie uchwyty wykonane są drewna akacjowego, ponadto mają praktyczne oczko do zawieszania. Przybory można kupić pojedynczo, cena każdej sztuki do 34,99 zł.

Przybory do grillowania z Ikei. Trzy przydatne akcesoria

Podobny zestaw można dostać w Ikei, jednak ogranicza się on do trzech przyborów do samego grillowania. Są to nóż do grilla, szczypce i łopatka – wszystkie mają solidną konstrukcję i uchwyt z trwałego drewna bukowego. Mają haczyki, dzięki którym łatwo je zawiesić. Cena zestawu to 59,99 zł.

Akcesoria do grillowaniaAkcesoria do grillowania fot. Ikea

Zobacz też: Ten zapach wypromowała Dua Lipa! Sprawdź najpiękniejsze zapachy perfum na lato 2023

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.