Tiktokerka pokazuje, jak zrobić boho taras. Nie pomyślisz, że ta rzecz z łazienki się przyda!

Boho to jeden z ulubionych styli wykorzystywanych do aranżacji balkonów i tarasów. Jedna z Tiktokerek podpowiada, w jaki nieinwazyjny sposób zamienić swoją zewnętrzną przestrzeń w oazę relaksu. Potrzeba do tego jedynie drążków prysznicowych!

Taras w stylu boho – Tiktokerka ma nietypowy pomysł na jego urządzenie!

Przestrzenie zewnętrzne urządzone w stylu boho stanowią idealne miejsca do relaksu i wypoczynku. Cechami charakterystycznymi balkonów urządzonych w tym stylu będą naturalne materiały takie jak drewno, juta, len czy ratan, barwy ziemi czy makramy. Firanki lub zasłony zamontowane w przestrzeniach tarasowych także idealnie wpisują się w stylistykę boho, a przy tym stanowią efektowny akcent całego miejsca. 

Oprócz pełnienia funkcji dekoracyjnej, firany dobrze spisują się także jako osłona przed rażącym słońcem czy spojrzeniami przechodniów. Posiadanie firan na tarasie niejednokrotnie wymaga jednak zamontowania specjalnych karniszy czy drążków, co wiąże się z wierceniem i innymi inwazyjnymi pracami zewnętrznymi. Jedna z Tiktokerek postanowiła podzielić się ze swoimi odbiorcami świetnym pomysłem na zamontowanie firanek zewnętrznych w łatwy i nieinwazyjny sposób.

Kobieta, do zawieszenia firanek wykorzystała rozporowe drążki prysznicowe! Ich montaż nie wymaga żadnego wiercenia, jest więc sposobem bardzo łatwym, czystym i szybkim do wykonania.

Jak samodzielnie zawiesić firany na tarasie? Wszystkie potrzebne rzeczy znajdziesz w Action

Sposób wskazany przez Tiktokerkę jest na prawdę prosty i można go wykonać nawet przy bardzo niskim budżecie! Co potrzeba do przeprowadzenia mini metamorfozy naszego tarasu?

  • Drążek prysznicowy rozporowy – który zostanie zamocowany pomiędzy belkami lub ścianami na tarasie.
  • Firanki lub zasłony

Oba wymienione powyżej produkty znajdziecie między innymi w asortymencie sklepu Action. Drążek do zasłon prysznicowych dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym, a jego koszt to niecałe 14 zł. W Action znajdziecie także duży wybór zasłon i firanek w przedziale cenowym od 29 do 75 zł.

Zobacz także: Ta viralowa sukienka z Zary to bestseller zeszłego sezonu! Aktualnie znów jest w sprzedaży

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.