Dmuchane jacuzzi to nowy popularny sposób na relaks w ogrodzie. Teraz na gazetce w Lidlu!

Zalążek prawdziwego spa we własnym ogrodzie? Ta wizja dla wielu jest coraz bardziej realna, a to za sprawą dmuchanych jacuzzi, które w ostatnim czasie pojawiło się m.in. w asortymencie sklepu Lidl! W jaki sposób zaaranżować je w swoim ogrodzie?

Ogród i taras to szczególnie w sezonie letnim, przestrzeń poświęcona na relaks i odpoczynek. W ostatnim czasie coraz popularniejsze stało się wprowadzanie do własnego ogrodu elementów, które dotychczas kojarzyły nam się głównie z wakacyjnymi resortami czy ośrodkami SPA. Ze względu na coraz większą dostępność dużo osób decyduje się na wyposażenie swojego tarasu w zawieszane hamaki, podwójne łóżka zewnętrzne czy dmuchane jacuzzi! 

Dmuchane jacuzzi – HIT sezonu na gazetce w Lidlu

Dmuchane Jacuzzi to znacznie tańsza alternatywa dla, obecnych w obiektach rekreacyjnych czy SPA, klasycznych basenów jacuzzi. Ich dmuchane odpowiedniki są kilkukrotnie tańsze, a przy tym nadal bardzo funkcjonalne. 4-osobowe jacuzzi dmuchane pojawiło się w ofercie najnowszej gazetki Lidla! Jego wymiary to aż 180 cm średnicy i 70cm wysokości, pomieści on natomiast do 700l wody. Jacuzzi wyposażone jest w pompę filtrującą i przewodowy pilot do sterowania.

Jacuzzi dmuchaneJacuzzi dmuchane fot. Lidl

Jak zaaranżować przestrzeń pod zewnętrzne dmuchane Jacuzzi? 

Dmuchane jacuzzi to element, dzięki któremu możemy wprowadzić do swojego ogrodu namiastkę prawdziwego spa. Aby jednak móc się w pełni cieszyć chwilami relaksu, warto odpowiednio zaaranżować przestrzeń także wokół jacuzzi. 

Najważniejszym elementem podczas wyboru miejsca, w którym znajdzie się nasze Jacuzzi jest podłoże. Warto zadbać aby zostało one postawione na stabilnej, choć dość miękkiej postawie. Można stworzyć dedykowaną do tego celu przestrzeń wyłożoną np. deskami tarasowymi lub postawić na specjalną matę. Drugą bardzo ważną kwestią jest prywatność. Jacuzzi powinno zostać umieszczone w miejscu osłoniętym przed wzrokiem sąsiadów czy potencjalnych przechodniów. Jeśli posiadacie duży taras, dobrym pomysłem będzie postawienie waszego Jacuzzi właśnie na tarasie. 

Zobacz także: Gorący trend na te spódnice powraca! Spójrzcie, już chodzi w nich Julia Wieniawa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.