Stylowy i praktyczny. Spójrz na te modne aranżacje wiatrołapu! Zainspiruj się i stwórz swoją wymarzoną wersję

Wiatrołap to idealna przestrzeń na dodatkowe miejsce na przechowywanie. Oprócz tego pełni on istotną funkcję izolacyjną w domu. Sprawdź, jak szybko i sprawnie go urządzić!

Funkcja przedpokoju jest przez niektórych pomijana lub zapominana w trakcie aranżacji mieszkania. To jednak błąd, ponieważ umiejscowiony tam wiatrołap może być nie tylko wstępną wizytówką aranżacyjną domu, ale również niezwykle funkcjonalną także pod kątem organizacji miejsca na przechowywanie. Inteligentna aranżacja wiatrołapu, to klucz do odpowiedniego zarządzania przestrzenią. Na co warto zwrócić uwagę?

Stylowy i wielofunkcyjny – wiatrołap w twojej aranżacji

Podstawową funkcją wiatrołapu jest zatrzymywanie ciepła w mieszkaniu podczas otwierania drzwi wejściowych. To również skuteczny sposób na przeciągi, które mają predyspozycje do nadmiernego wychładzania mieszkania i nagłej zmiany temperatur, która nie jest korzystna dla zdrowia domowników. Wiatrołapy najczęściej dzielimy na zewnętrzne, które przypominają ganek oraz wewnętrzne, czyli te, które pełnią funkcję przedpokoju. Niezależnie od rodzaju wiatrołapu, postaw na jego estetyczny wygląd i inteligentną aranżację.

Aranżacja wiatrołapu – co warto wiedzieć?

Co na pewno powinno znaleźć się w przestrzeni wiatrołapu? Wielofunkcyjna szafa na odzież wierzchnią, szafka na buty, a także stojak, który świetnie sprawdzi się do dodatków, takich jak kapelusze, szaliki czy parasole. Zdecydowanym plusem na etapie projektowym będzie również wybór podłogi łatwej do utrzymania w czystości oraz oświetlenia na czujnik.

To praktyczne rozwiązanie ma też związek z oszczędnością energii, której efektem będzie zaoszczędzenie pieniędzy i czasu. Nie zapominaj o wiatrołapie! Urządź go wielofunkcyjnie i modnie już dziś!

Czytaj też: Jak ochronić się przed słońcem na balkonie? Tanie i estetyczne markizy i parasole dostępne w Lidlu

Więcej o: