Katarzyna Dowbor nie pożegna się z remontami? Jej plany po zwolnieniu z Polsatu zaskakują

Mimo że zwolnienie z programu było dla niej nieoczekiwane, Katarzyna Dowbor nie traci zapału i zamiast żegnać się z remontami, kontynuuje swoje projekty. Ogromny dystans do siebie 64-latki oraz jej serdeczne podejście do innych ludzi zdobyły sympatię telewidzów, którzy wciąż ją uwielbiają i wspierają.

Katarzyna Dowbor to postać w polskim show-biznesie, której dwa razy przedstawiać nie trzeba! Jeszcze do niedawna dziennikarka przede wszystkim skupiała się  prowadzeniu programu „Nasz nowy dom", w którym wraz z ekipą remontową wzruszała i cieszyła rodziny i telewidzów w całej Polsce. Jednak po zwolnieniu z Polsatu, 64-latka musiała całkowicie przeorganizować swoje życie zawodowe. 

Jak jednak okazuje się, Katarzyna Dowbor nie zamierza rezygnować ze swoich remontowanych pasji. Już zaledwie miesiąc po pożegnaniu się z programem, 64-letnia gwiazda ma ambitne plany dotyczące przyszłych projektów remontowych. Jej ogromny dystans do samej siebie i ogromne serce, które zdobyły sympatię telewidzów, są doskonale widoczne także w jej podejściu do życia po zwolnieniu.

Sprawdź też: Ten trik sprawi, że twoje tulipany szybko nie zwiędną! Wystarczy tylko jedno działanie

Jak po zwolnieniu z Polsatu zmieniło się życie Katarzyny Dowbor? 64-latka nie traci optymizmu! 

W jednym z najnowszych wywiadów udzielonych dla Super Expressu Katarzyna Dowbor podzieliła się dokładniejszymi informacjami swojego zwolnienia z Polsatu. Była prowadząca programu „Nasz nowy dom" nie kryła się z faktem, że przebieg spotkania z dyrektorem programowym wspomnianej wcześniej stacji, Edwardem Miszczakiem, był dla niej niemałym zaskoczeniem.

64-latka spodziewała się rozmowy dotyczącej kolejnego sezonu programu. To właśnie tego dnia jej dotychczasowe zawodowe życie zmieniło się diametralnie. Dowbor została wówczas poinformowana o zamiar stacji, dotyczącym zakończenia współpracy z nią. 

Zaraz po tym, gdy do wiadomości publicznej została podana informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z Polsatu, 64-latka otrzymała ogromne wsparcie zarówno ze strony fanów, bliskich, jak i osób z branży. To dało jej dodatkową motywację do kontynuowania swoich pasji związanych z remontami.

Jakich projektów podejmie się teraz Katarzyna Dowbor? To nie koniec jej przygody z remontami! 

Mimo nagłej i zaskakującej decyzji ze strony władz Polsatu dziś Katarzyna Dowbor czuje się dobrze. Co więcej, nie zamierza rezygnować ze swojej ukochanej remontowej rzeczywistości, którą zdążyła dobrze poznać przez 10 lat prowadzenia programu „Nasz nowy dom". 

W ostatnim czasie z sukcesem przeprowadziła remont pokoju swojej córki, tworząc z dużego pomieszczenia dwa mniejsze, w tym jeden dla swojej 91-letniej mamy. Przy realizacji tego projektu pomógł jej Artur Witkowski, były członek ekipy "Nasz nowy dom". 

Katarzyna Dowbor nie zamierza się zatrzymywać na jednym remoncie. Ma plany dotyczące dalszych zmian w swoim domu podwarszawskim, a także odnowienia alejek w ogrodzie. Pasja do remontów nadal jest obecna w jej życiu, a pani Kasia z entuzjazmem podkreśla, że teraz wreszcie może skupić się na tworzeniu swojego wymarzonego domu.

Warto sprawdzić: Te paznokcie Hailey Bieber błyszczą nawet po zmroku, dosłownie! Nowy trend na lato 2023

Źródło: Super Express

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.