Marzy ci się eleganckie przyjęcie w ogrodzie? Te rzeczy z Pepco ułatwią ci to zadanie. Już od 10 zł

Późna wiosna i lato to idealny czas na urządzenie eleganckiego spotkania lub przyjęcia w ogrodzie. W asortymencie sklepu PEPCO pojawiła się efektowna kolekcja piknikowa, która pozwoli wam na przygotowanie wprost bajkowej imprezy.

Wysoka temperatura i korzystne warunki atmosferyczne na zewnątrz otwierają zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o przyjmowanie gości czy urządzanie imprez w gronie rodziny. Szczęśliwcy posiadający duże tarasy czy ogrody mogą bowiem z powodzeniem urządzać efektowne przyjęcia na łonie natury. Ogród to także doskonałe miejsce do przygotowania większych imprez takich jak chrzciny, komunie, urodziny czy nawet niewielkie przyjęcia weselna czy poprawiny.

Jak przygotować efektowne garden party? 

Garden party to popularny sposób przygotowywania imprez szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Ten rodzaj spotkań coraz częściej wykorzystywany jest także w Polsce. Jak zorganizować taką imprezę? Podstawą jest odpowiednia przestrzeń. Niezbędny będzie ogród ze sporym trawnikiem lub otwarty taras. Kolejnym ważnym elementem jest stół i miejsce do siedzenia.

Przyjęcie w ogrodziePrzyjęcie w ogrodzie fot. Shutterstock KateKlim

Dobór odpowiednich mebli w dużej mierze zależy od wybranego motywu całego przyjęcia. Jeśli zdecydujemy się na imprezę w stylu piknikowym, jako miejsce do siedzenia z powodzeniem możemy użyć koca i zwykłych domowych poduszek. Za stolik natomiast może posłużyć nam na przykład euro paleta.

Przyjęcie w ogrodzie? Ta kolekcja z Pepco ułatwi ci jej przygotowanie!

Aby przyjęcie w ogrodzie nabrało wyjątkowego charakteru, bardzo ważna jest także zastawa stołowa, ozdoby i dodatki. W najnowszej gazetce sklepu Pepco pojawiła cała kolekcja dedykowana przyjęciom w ogrodzie. W asortymencie sklepu znalazła się między innymi zastawa stołowa w kilku stonowanych kolorów oraz akcesoria do serwowania lodów czy schłodzonych napojów.

Przyjęcie w ogrodziePrzyjęcie w ogrodzie fot. Pepco

Przeczytaj także: Kolejny trend zyskuje nowe życie latem 2023. Ten jeden element potrafi podkręcić każdą stylizację

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.