Romantyczny balkon w stylu boho. Proste aranżacje, które łatwo odtworzysz w domu

Styl boho od lat utrzymuje się w modzie również w przypadku aranżacji przestrzeni domowej. Na balkonie wygląda naprawdę zjawiskowo! Zainspiruj się i urządź go wedle uznania!

Ciepły, przytulny i komfortowy – taki właśnie jest styl boho, którym z łatwością możesz zaaranżować swój balkon. Światełka, lampiony, trawy pampasowe czy wytłaczane dodatki w postaci koszyków oraz dominujący kolor beżu i bieli. To dobry początek na planowanie balkonu w stylu boho! Zależy ci na ponadczasowej aranżacji, która świetnie nada się do otwartej przestrzeni w twoim domu? Styl boho może szybko stać się twoim ulubieńcem!

Balkon w stylu boho – ciepły i olśniewający pod każdym względem

Głównym elementem twojego balkonu boho mogą być meble. Wybieraj te wykonane z wikliny, bambusa czy rattanu. Śmiało sięgaj po drewniane elementy vintage, które dopełnią całą aranżację efektem ciepłego wykończenia. Dobrze sprawdzą się duże poduszki, koce w kolorze ecru lub beżowym i każda forma ciepłego światła.

Nie zapomnij o roślinach, które dodadzą żywego akcentu i podkręcą wyrazistość balkonu. Dobrym pomysłem będzie także przemycenie czarnych, jak i brązowych elementów dekoracyjnych, które urozmaicą twoją przestrzeń.

Styl boho na balkonach – hit lata 2023

Do stylu boho wliczają się również wszelkie baldachimy czy osłony przeciwwietrzne wykonane z delikatnych i powiewnych materiałów. Sprawdzi się to zwłaszcza w przypadku balkonów, które robią równocześnie za altanę i mają więcej miejsca na potencjalne dekoracje wewnątrz.

Wyjątkowym dodatkiem są także ręcznie plecione dywaniki, które też sprawią, że balkon stanie się o wiele bardziej przytulny. Zainspiruj się stylem boho w swojej przestrzeni domowej i już dziś wprowadź go na swój balkon, a nie pożałujesz!

Czytaj też: Aranżacja balkonu w stylu śródziemnomorskim. Poczuj się jak na egzotycznych, ciepłych wakacjach!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.