Dopaminowa kolekcja z okazji 80-lecia Ikei. Te dodatki wręcz dodają energii w domu

Podobno nasz dom odzwierciedla charakter. Nie zawsze dostosowanie przestrzeni do swoich upodobań jest możliwe, ale zawsze warto postarać się, ażeby była miejscem, w którym regenerujemy się po całym dniu. Najnowsza kolekcja dodatków w Ikei być może okaże się strzałem w 10 w tym aspekcie.

Ikea to światowy fenomen, który wręcz stał się czymś więcej niż sklep meblowy. Ikea to znak tego, co jest na czasie, styl życia, jak i wiele inspiracji. Meble z Ikei to są nie tylko łatwo dostępne i tanie, są też stylowe, a przy tym z miejsca możemy dobrać do nich całą serię spójnych dodatków. Tak jest w przypadku kolekcji dopamine colors.

Zobacz też: Od tej rośliny trudno oderwać wzrok. Hipnotyzuje swoimi pięknymi barwami i ciekawymi wzorkami

Czas na nowe. Po erze skandi i japandi szukamy intensywności

Długo zachwycaliśmy się stylem skandynawskim, pełnym spokoju i utrzymanym w jasnej palecie barw. Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszy się styl japandi, minimalistyczny i wręcz ascetyczny, idealny dla zwolenników beżu, bieli i czerni. Fani odważnego designu zupełnie się w tych dwóch stylach nie odnajdą. Niektórzy potrzebują spokojnych kolorów, ażeby zregenerować się po intensywnym dniu, inni wolą, ażeby dom odzwierciedlał ich ekstrawertyczny charakter. A to z kolei oznacza zabawę formą, kształtem i przede wszystkim kolorem. Jeśli różowe meble to za dużo, to energię do przestrzeni można wprowadzić za pomocą najnowszej kolekcji Ikei.

Nowa kolekcja Ikei jest pełna energii. Dodaje dopaminy

Z okazji 80-lecia istnienia Ikea wypuściła serię dodatków utrzymanych w tak zwanych dopamine colors. Oznacza to, że owe kolory są intensywne, radosne i dodające wspomnianej dopaminy. To zabawa kolorem, wzorem, ale i kształtem.

Nowa kolekcja dopamine colorsNowa kolekcja dopamine colors fot. Ikea

Mamy tu dużo elektrycznego odcienia niebieskiego, żółtego i różu. Kropki, esy-floresy i fantazyjne kwiaty. Do wyboru mamy stolik, pościel, lampę, tacę, poduszki i koce i plakaty. Niby niewiele, ale te dodatki mogą znacząco dodać charakteru salonowi czy sypialni. Wszystkie można zamówić również w sklepie internetowym Ikei.

Zobacz też: Te fryzury brylują w trendach na lato 2023. Nosiły je Cindy Crawford i Pamela Anderson

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.