Ten podświetlany stolik DIY robi furorę na Tik Toku. Wszystko, czego potrzebujesz jest w Action

Szukasz oryginalnego, małego stolika do salonu? Możesz wykonać go samodzielnie tylko z trzech produktów z Action. To prosty stolik DIY z Tik Toka.

Prosty stolik DIY z Tik Toka

Robienie rzeczy do wnętrz samodzielnie jest modne i często bywa tematem filmików na Tik toku. Dobrym przykładem jest materiał o tym jak zrobić pomysłowy stolik DIY z produktów z Action, którego autorem jest tiktokerka wvika_. W krótkim filmie krok po kroku pokazuje jak wykonać ten niewielki, stylowy mebel, który będzie pasował do wielu wnętrz. To stolik podświetlany, do którego wykonania potrzebujesz tylko 3 elementów, plus materiałów do wykończenia. Stolik jest zbudowany z metalowego, ażurowego kosza, okrągłego lustra, a w środku ma jeszcze małą lampkę. 

Czytaj też: Reserved z kolejną niesamowitą współpracą! Ceramika Bolesławiec jest już dostępna w sklepie!

Czego potrzebujesz do zrobienia stolika DIY

Wszystko, czego potrzebujemy do zrobienia stolika DIY można znaleźć w ofercie Action.

  • metalowy kosz wykonany z siatki za 18,95 zł
  • okrągłe lustro za 44,95 zł
  • lampka wciskana Baltimore - 25 zł za zestaw 3 sztuk
  • farba w sprayu za 13,90 zł
  • klej

Podstawą stolika jest metalowy kosz wykonany z siatki, dostępny w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym. Tiktokerka wybrała kolor szary, ale nie ma to większego znaczenia, bo i tak później wykorzystuje farbę w sprayu. Kolejny przedmiot, którego potrzebujemy to okrągłe lustro z cienką ramą. Ma średnicę 50 cm. W projekcie stolika DIY pełni funkcję blatu. Tiktokerka wykorzystała także małą, okrągłą lampkę, którą włącza się poprzez jej naciśnięcie (w zestawie jest także pilot), a z tyłu ma fragment z klejem.

Czytaj też: Od tej rośliny trudno oderwać wzrok. Hipnotyzuje swoimi pięknymi barwami i ciekawymi wzorkami

Do wykończenia stolika potrzebujesz farby w sprayu (tiktokerka wykorzystała złotą, ale można zdecydować się też na srebrną) oraz kleju (nie ma informacji, jaki to był klej, ale można spróbować montażowy lub błyskawiczny).  

Stolik DIY krok po kroku

Jak zrobić stolik DIY Action? Pierwszy krok to pomalowanie kosza za pomocą farby w sprayu. Aby to zrobić, załóż rękawiczki ochronne i uważaj, aby nie pomalować niczego wokół. Następnie odstaw do wyschnięcia.

produkty do zrobienia stolika DIYprodukty do zrobienia stolika DIY fot. action.com

Kolejny krok to przyklejenie lampki na dno kosza. Teraz postaw kosz do góry dnem i zamontuj do niego lustro za pomocą kleju. Stolik DIY gotowy. Do jakich wnętrz będzie pasować? Świetnie zaprezentuje się m.in. we wnętrzach w stylu glamour lub industrialnym, ale nie tylko.

Sprawdź też: Paznokcie w stylu Dua Lipy i Sofie Richie. Blueberry milk nails to prawdziwy hit! Zrobisz je sama w domu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.