Ranking wentylatorów stojących do pokoju. Numer 1 ma panel dotykowy i sterowanie pilotem!

Upały dają się we znaki, a najlepszym i najprostszym sposobem na poradzenie sobie z nimi w mieszkaniu jest wentylator. W sklepach mamy ogromny wybór tego typu urządzeń, zarówno jeśli chodzi o typ jak i wielkość. Zastanawiasz się jaki wentylator podłogowy kupić? Zobacz ranking wentylatorów stojących klasycznych, które są bardzo dobrze oceniane przez ich użytkowników.

Ranking wentylatorów: Raven EWS003

Marka Raven to znany brand urządzeń elektrycznych, znany z dobrej jakości i relatywnie niskich cen. W ofercie znajdują się także wentylatory. Jednym z najbardziej cenionych jest Raven EWS003. To klasyczny wentylator ze śmigłami do postawienia na podłodze. Ma moc 30 W,  3 prędkości i regulowaną wysokość.

Ma panel dotykowy, który pozwala na zmienianie ustawień, np. mocy nawiewu. Ponadto można nim sterować za pomocą pilota. Dobrą opcją jest także timer: możesz ustalić czas, w jakim ma być włączony. Użytkownicy cenią go m.in. za to, że bardzo cicho pracuje, szczególnie na najniższych obrotach. Jego cena to ok. 270 zł. 

Czytaj też: Ranking ekspresów do kawy. TOP 5 modeli idealnych dla miłośników kawy

wentylatory ranking: Raven EWS003 i Sencor SFN 4060WHwentylatory ranking: Raven EWS003 i Sencor SFN 4060WH fot. euro.com.pl

Ranking wentylatorów pokojowych: Sencor SFN 4060WH

Dobry, stojący wentylator do pokoju można kupić także za mniej niż 200 zł. Przykładem jest model Sencor SFN 4060WH. Ma moc 50 W, 3 prędkości nawiewu regulowane mechanicznie z tyłu wiatraka i regulację kąta nachylenia. Można także zmienić jego wysokość, dzięki czemu może służyć zarówno jako wentylator podłogowy, jak i biurkowy. Na najniższej prędkości jest bardzo cichy. Kosztuje ok. 150 zł, ale można go znaleźć także w promocyjnych cenach. To dobry wybór dla osób, które chcą kupić niedrogi wentylator z podstawowymi funkcjami.

Wentylatory ranking: Bimar VP42T

Wentylator marki Bimar, model VP42T jest dostępny za ok. 150 - 200 zł. Można nim sterować zarówno ręcznie, jak i elektronicznie, za pomocą pilota. Ma 3 prędkości nawiewu, moc 50 W, regulację kąta nachylenia oraz automatyczną oscylację (kręci się na boki). Ponadto ma 3 tryby pracy, które można dopasować do pory dnia: normal, sleep, natural. Wentylator ma także timer, który pozwala na ustawienie pracy urządzenia na określony czas, po którym się wyłączy. 

Czytaj też: Lubisz awokado? Nie wyrzucaj pestki! Możesz wyhodować własne piękne drzewko

wentylatory: Bimar VP42T; Tefal Essential + Anti-mosquito VF4420; Ravanson WT 10455wentylatory: Bimar VP42T; Tefal Essential + Anti-mosquito VF4420; Ravanson WT 10455 fot. kolaż: e-kalorik.pl; euro.com.pl; mediaexpert.pl

Dobre wentylatory stojące: Tefal Essential VF4420 z funkcją Anti-mosquito

Ciekawym wentylatorem jest model marki Tefal, który ma dodatkową funkcję chroniącą przed komarami. To urządzenie równocześnie chłodzi i rozpyla preparat na komary po pomieszczeniu. Idealny wybór dla osób, które używają wentylatora przy otwartym oknie wieczorem. Inne jego funkcje są dość standardowe: ma 3 prędkości nawiewu i sterowany jest mechanicznie, można też regulować wysokość. 

Tani wentylator stojący: Ravanson WT 1045S

Czy dobry wentylator stojący może kosztować mniej niż 100 zł? Okazuje się, że jest to możliwe. Bardzo dobrymi opniami cieszy się model Ravanson WT 1045S. Ma moc 45 W, 3 poziomy prędkości nawiewu, a także automatyczną oscylację i regulację kątu nawiewu. Sprawdza się zarówno w dużych jak i małych pokojach. Cicho pracuje. 

Sprawdź też: Trend na te paznokcie przyszedł do nas prosto z Hollywood! Half moon nails znów na topie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.