W Pepco stylowa zastawa stołowa w rustykalnym klimacie. Ponadczasowa i pełna gracji

Zastawa stołowa to ważny element wystroju wnętrz. Odpowiednio dobrana doskonale podkreśla styl, jako wybraliśmy w aranżacji. Dopełnia też radość ze wspólnych posiłków. W Pepco dostępna jest seria, która przypadnie do gustu fanom stylu rustykalnego.

Kuchnia i salon to bardzo często serce domu. To tutaj spotykamy się przy wspólnych posiłkach i odpoczywając, dlatego też ich aranżacja odgrywa istotną rolę. Oprócz mebli i dekoracji ważna jest też zastawa stołowa. Wszak jemy również oczami, dlatego estetyka jest także istotna. Pięknych talerzy nie warto używać tylko od święta. Niech każdy posiłek z bliskimi będzie wartą najlepszego podania dań okazją. Z tego względu warto zajrzeć do Pepco.

Zobacz też: Proste pomysły na aranżacje w stylu duńskim. Wygoda i funkcjonalność coraz popularniejsze w Polsce

Ponadczasowy styl rustykalny. Jest wiejsko, sielsko i anielsko

Styl rustykalny robi furorę. Nic w tym dziwnego, gdyż kojarzy się z komfortem, spokojnym życiem i bliskością z przyrodą. Naturalne materiały i botaniczne motywy należą do jego znaków rozpoznawczych, a warto zaznaczyć, że to bardzo ponadczasowa estetyka. Dla wielu osób najbardziej uniwersalnym wyborem jest biała zastawa stołowa z nutką vintage np. falowanym rantem. Kolekcja z Pepco łączy w sobie klasykę i styl rustykalny, a to bardzo udane zestawienie.

Zobacz też: Tiktoker zrobił prosty, ale efektowny stolik DIY z rzeczy w Ikea. Efekt jest powalający

Talerze z motywem botanicznym. Trzy rodzaje, a cena kusi

Kolekcja zastawy stołowej z Pepco obejmuje trzy rodzaje talerzy: mały (21 cm), duży (26 cm) i głęboki (21 cm), zatem wszystko, co potrzeba. Są w kolorze kremowym, mają delikatnie falowy brzeg i bardzo urokliwy zielony motyw z  gałązkami. I nie są to jedynie drobne zdobienia, a spory wzór na całej powierzchni. Wszystkie wykonane są z porcelany, a ceny oscylują od 15 zł do 25 zł.

Zastawa stołowaZastawa stołowa fot. pepco

Do kompletu możemy dobrać sztućce w kolorze złotym, a także naturalny bieżnik na stół.

Zobacz też: Francuzki pokochały ten trik na lśniące i gładkie włosy. Wystarczy produkt za niecałe 2 zł

Więcej o:
Copyright © Agora SA