Eklektyczna przestrzeń pełna artystycznego uroku. Tak mieszka Monika Brodka

Monika Brodka pokazała swoje mieszkanie. Artystka postawiła na modne kolory i designerskie meble. Wokalistka stworzyła swoją oazę otaczając ją wymyślnymi wazonami, lampami o finezyjnych kształtach i pamiątkami z podróży. Etekt zachwyca!

Monika Brodka otworzyła przed fanami drzwi swojego mieszkania. Po długim okresie szukania wymarzonego lokum, artystce udało się znaleźć swoje miejsce w starej kamienicy w Warszawie. Urządziła je zgodnie ze swoim stylem-eklektycznie i z finezją.

To duża dawka inspiracji dla osób kochających wnętrza z duszą.

Mieszkanie Moniki Brodki w sercu miasta 

Mieszkanie Moniki Brodki urządzone jest z prawdziwym polotem. We wnętrzach królują modne meble i kolory, które tworzą wyjątkową przestrzeń. Można w nich znaleźć piękne vintage dodatki np. wazony z dmuchanego szkła, czy krzesła w stylu retro.

Wnętrzu ciepła dodają także stoliki z barwionego szkła, wzorzyste poduszki, czy designerskie plakaty. Niewątpliwym atutem lokalizacji mieszkania muzycznej gwiazdy jest zielona okolica. Drzewa na zewnątrz idealnie dopełniają eklektyczne wnętrze. Duże okna pozwalają na wprowadzenie masy naturalnego światła, które dodaje mieszkaniu pozytywnej energii. 

Czytaj także: Proste pomysły na aranżacje w stylu duńskim. Wygoda i funkcjonalność coraz popularniejsze w Polsce

Mieszkanie Brodki - eklektyzm połączony z klasyką 

Monika Brodka zamieszkała w warszawskiej kamienicy. „Bardzo długo szukałam swojego miejsca w Warszawie. Poszukiwania w końcu zakończyły się sukcesem. Znalazłam mieszkanie, w którym zakochałam się od samego początku" – mówi artystka w nowej kampanii marki Westwing. 

Pomimo paru zmian, jakie piosenkarka wprowadziła w układzie pomieszczeń w mieszkaniu, to zdecydowała się zostawić oryginalny parkiet, zachowując tym samym klimat starej kamienicy.

Wnętrze mieszkania Brodki 

Artystka zdecydowała się na topowy trend wnętrzarski i połączyła salon ze strefą gotowania. Kuchenną wyspę wykończyła kamieniem. Centralnym punktem części dziennej jest piękny, duży retro stół z designerskimi krzesłami. Jeżeli chodzi o sypialnię wokalistki, to dominuje tam styl inspirowany Japonią, sprawiając, że strefa ta jest istnym miejscem relaksu. Całość tworzy spójny koncept, a mieszkanie Moniki Brodki zachwyca!

Zobacz też: Te 3 rzeczy warto kupić na wyprzedażach. Są niedrogie, proste i wiecznie w modzie

Więcej o: