Tą piękną szafkę nocną wykonasz samodzielnie z rzeczy w Ikea. Tiktokerka pokazuje łatwy sposób

Jak łatwo i niedrogo odświeżyć wygląd swojej sypialni? Projekty DIY to doskonały sposób na wyposażenie swojego wnętrza w zupełnie nowy i oryginalny mebel. Jedna z Tiktokerek pokazała, jak wykonać efektowny stolik nocny przy użyciu rzeczy z Ikea.

Stoliki nocne to niemal nieodłączny element każdej praktycznie urządzonej sypialni. Są one niezbędne chociażby do odłożenia kilku przedmiotów codziennego użytku, których używamy przed snem lub tuż po obudzeniu. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szafek nocnych. Ich wzory są jednak mocno powtarzalne. Jeśli więc pragniemy posiadać bardziej oryginalny i spersonalizowany mebel w swojej sypialni, warto zastanowić się na wykonaniem jej samodzielnie. 

Tą piękną i oryginalną szafkę nocną wykonasz samodzielnie w domu! Jedna z Tiktokerek pokazuje jak to zrobić

Projekty DIY to doskonały sposób na to, aby posiadać w swoim domu prawdziwie niepowtarzalny i oryginalny mebel lub dekorację. Jedna z Tiktokerek na co dzień publikująca filmiki o tematyce wnętrzarskiej, postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami sposobem, na własnoręczne wykonanie oryginalnego stolika nocnego. 

Do stworzenia mebla, kobieta postanowiła wykorzystać dwa segregatory, które są do kupienia w sklepie Ikea. Jako podstawę/nóżkę całej szafki, użyła natomiast kartonowej rolki. Jak zrobić taką szafkę nocną samodzielnie w domu? 

Górną i zarazem najważniejszą część całej szafki stanowią segregatory z Ikea. W sklepie znajduje się wiele rodzajów tego typu segregatorów w różnych cenach. Najtańsze modele zaczynają się już od 5 zł. Wybrane segregatory należy połączyć ze sobą za pomocą mocnego kleju i pozostawić do wyschnięcia. Następnie należy wybrać podstawę całej szafki nocnej. Można ją wykonać na wzór propozycji pokazanej przez Tiktokerkę, kupić gotowe nóżki lub po prostu przymocować nasz „blat" bezpośrednio do ściany. Ostatnim krokiem jest pomalowanie całej szafki i gotowe.

Przeczytaj także: Ten owoc działa zbawiennie na twarz. Wykonana z niego maseczka regeneruje, odżywia i wzmacnia naskórek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.