Dzięki temu trikowi z Tiktoka twój telewizor będzie wyglądał jak dzieło sztuki. Prosty, a efektowny trik

Telewizor to często niemal obowiązkowy punkt każdego polskiego salonu. Czarna rama oraz wiszące kable stanowią jednak mało estetyczny efekt uboczny posiadania telewizora. Jedna z Tiktokerek znalazła trik, dzięki któremu telewizor prezentuje się jak prawdziwe dzieło sztuki!

Jak sprawić aby wasz telewizor wyglądał jak dzieło sztuki? Jedna z Tiktokerek znalazła na to genialny sposób!

Telewizor stanowi niemal nieodłączny element każdego domu. Dla wielu osób, które wysoce cenią sobie czystość przestrzeni oraz estetykę swojego wnętrza, wyłączony telewizor jedynie wizualnie zagradza cały pokój i powoduje efekt lekkiego nieporządku. Faktycznie, wśród wyselekcjonowanych mebli i dodatków, telewizor w czarnej ramie z wiszącymi kablami i widocznym dekoderem to coś, co zdecydowanie odstaje wizualnie od reszty spójnego wnętrza.

Jedna z Tiktokerek, publikująca na swoim profilu filmiki o tematyce wykańczania wnętrz znalazła jednak trik, dzięki któremu telewizor idealnie wpasowuje się w całe wnętrze, wyglądając jak prawdziwe dzieło sztuki. Jak to możliwe? 

Kobieta postanowiła bowiem wykonać spersonalizowaną drewnianą ramę, pod którą ukryła czarną obwolutę na swoim telewizorze. Dzięki temu prostemu zabiegowi, telewizor zaczął wyglądać jak prawdziwe dzieło sztuki. 

Jak wykonać ramę na telewizor? Ten sposób jest na prawdę prosty!

Aby wykonać ramę do telewizora na samym początku będziemy potrzebować kilku desek, które dostępne są w każdym sklepie budowlanym. Tiktokerka wykorzystała deski z gotowym prążkowaniem dzięki czemu efekt był znacznie ciekawszy.

Następnie należy dokładnie zmierzyć nasz telewizor i przyciąć deski na wymiar pod kontem 45 stopni. Kolejnym krokiem jest sklejenie ze sobą desek. Na koniec wystarczy pomalować deski i gotowe. 

Sprawdź też: TOP 5 stylizacji paznokci dla miłośniczek szyku i klasyki. Elegancja w nowoczesnym wydaniu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.