Ryflowane szklanki i kieliszki na nowo wróciły do mody. W Pepco i Reserved już od 17 zł

Szkalne dodatki do naszych domów i na nasze stoły są aktualnie niezwykle modne. Jeżeli jeszczcze dodatkowo mają w sobie element vintage, to stają się naprawdę pożądanym przedmiotem. Dlatego moda na styl z ubiegłych lat wyznacza aktualne trendy. Tak stało się w przypadku ryflowanych szklanek i kieliszków, które przechodzą aktualnie drugą młodość.

Ryflowane szklanki do nieprawdopodobnie designerskie i modne dodatki do domu. Sprawdzą się szczególnie dobrze latem, kiedy często wolimy zjeść na zewnątrz np. na tarasie, bowiem ich delikatny, acz nieprawdopodobnie modny design wygląda lekko i modnie. Szklanki możecie kupić teraz niedrogo w Pepco lub w Reserved Home. 

Czytaj także: Reserved z kolejną niesamowitą współpracą! Ceramika Bolesławiec jest już dostępna w sklepie!

Ryflowane szklanki hitem tego lata

Szklanki z pionowymi kreskami to aktualnie najgorętszy trend. Powód? Niesamowity design. Pionowe zagłębienia sprawiają, że szkło nie wygląda "płasko" i zwyczajnie, lecz nadają mu trójwymiarowego charakteru. Dodatkowy vintage wygląd tylko podnosi wartość tych szklanych akcesoriów. 

Co więcej, załamania na szklankach i kieliszkach sprawiają, że napój w nich serwowany wygląda po prostu ciekawiej. Szczególnie w letnim słońcu, gdzie światło padające na ryflowany przedmiot interesująco się załamuje tworząc piękna grę błysków i cieni.

Czytaj też: Te szklane dekoracje były symbolem designu PRL-u. Teraz powracają do łask

Ryflowane szklanki - gdzie je kupić?

Jeżeli wy także pokochaliście designerski wygląd ryflowanych szklanek to podpowiadamy gdzie je kupić. Szklane akcesoria dostaniemy w atrakcyjnej cenie w m.in. Pepco. Także Reserved Home przygotował kolekcje szklanek i kieliszków właśnie z tym modnym, ryflowanym wzorem. Jeżeli chcecie wiedzieć, jakie inne przedmioty z ubiegłych lat są znów modne koniecznie zajrzyjcie tutaj, bo możecie mieć je u siebie w domu.


 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.