Top 5 wentylatorów domowych do 120 zł. Te modele z Biedronki i Lidla zmieszczą się wszędzie. Są małe i poręczne

Latem w czasie dużych upałów jedyny ratunek stanowią domowe wentylatory, zapewniające chociaż odrobinę chłodnego powietrza. Jakie modele wybrać, aby cieszyć się chłodem, ale nie naruszyć zbytnio swojego portfela? Poznaj top 5 wentylatorów domowych do 120 zł.

Wentylator biurkowy Hoffen

Ten wentylator biurkowy z Biedronki to doskonałe rozwiązanie w przypadku mieszkań o małej powierzchni, w których odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni odgrywa kluczową rolę. Jego małe rozmiary sprawiają, że możesz postawić go na biurku, gdzie nie będzie zawadzał. Model ten kosztuje niecałe 55 zł.

Wentylator domowyWentylator domowy fot. biedronka.pl

Czytaj też: Najgorętszy trend wnętrzarski tego sezonu. Połączenie umiłowania do natury z nowoczesnym blaskiem disco

Wentylator stołowy SILVERCREST®

Kolejnym kompaktowym modelem niezajmującym zbyt dużo miejsca jest wentylator stołowy SILVERCREST® z Lidla dostępny za około 70 zł. Urządzenie to zapewnia zaskakująco dużą objętość powietrza jak na tak małe gabaryty. Jest on również bardzo cichy podczas pracy. Model ten posiada 3 poziomy prędkości.

Wentylator domowyWentylator domowy fot. lidl.pl

Wentylator stołowy SILVERCREST® z funkcją timera

Równie kompaktowe urządzenie co poprzednie modele to wentylator stołowy z funkcją timera. Funkcja ta daje możliwość ustawienia pracy wentylatora na 120 minut oraz automatyczne wyłączenie. Model ten posiada 4 poziomy prędkości i 5 łopatek wirnika do szczególnie dużego strumienia powietrza.

Wentylator domowyWentylator domowy fot. lidl.pl

Wentylator stojący SILVERCREST®

Model ten to opcja dla osób wymagających większej mocy, czyli większego chłodu. Wentylator SILVERCREST® posiada 3 stopnie dmuchawy oraz regulowany kąt nachylenia. Moc urządzenia wynosi 45 W, co zapewnia wystarczające ochłodzenie w upalne dni. Model ten jest łatwy w montażu.

Wentylator domowyWentylator domowy fot. lidl.pl

Wentylator stojący VOLTENO

Wentylator stojący VOLTENO ma moc 40 W, co zapewnia wydajną pracę urządzenia oraz niskie zużycie energii. Pomimo iż jest to model stojący, zmieści się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach. Wentylator posiada trzystopniową możliwość regulacji obrotów, dzięki czemu można dopasować moc nawiewu do własnych potrzeb.

Wentylator domowyWentylator domowy fot. mediaexpert.pl

Czytaj też: Oto 3 najlepsze mascary z wyprzedaży Hebe do 36 złotych. Pięknie pogrubiają i wydłużają

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.