Zadbaj o swojego pupila. Praktyczne akcesoria z Lidla, które sprawią, że będzie bezpieczny i szczęśliwy

Szykując się w wakacyjną podroż nie możemy zapomnieć o naszych pupilkach. Teraz w Lidlu dostępna jest kolejkcja dla zwierząt i to w bardzo korzystnych cenach. Twój czteronożny przyjaciel będzie zachwycony!

Jeżeli szukasz akcesoriów dla swojego zwierzaka, które sprawdzą się idealnie zarówno w na co dzień w domu, jak również będą perfekcyjne podczas wakacyjnych podróży, to koniecznie zajrzyj do Lidla. Sklep przygotował w swojej ofercie wiele bardzo ciekawych i tanich artykułów dla twojego pupila. Oto najciekawsze z nich:

1. Legowisko dla psa chroniące przed słońcem

Nie tylko my lubimy leżeć latem w cieniu na zewnątrz i korzystać z pięknej pogody. Nasze zwierzaki, także chcą nam wtedy towarzyszyć, dlatego warto zadbać o ich zdrowie i ochronę przeciwsłoneczną. W Lidlu możemy teraz kupić legowiska dla psa z osłoną od słońca. Co więcej, posłanie to możemy wziąć także ze sobą w podróż, tak aby odpoczywając na wczasach, nasz pies także mógł nam towarzyszyć. 

2. Mata ochronna do samochodu

Jeżeli nasz zwierzak gubi sierść, to podróże samochodem mogą być dla nas uciążliwe. Sposobem na to jest specjalna mata, którą możemy rozłożyć, aby nasz pupil mógł na niej siedzieć. Jest to bardzo szybki i prosty sposób, dzięki którym zapewnimy sobie czyste siedzenia. Wystarczy założyć matę za podgłówki, dzięki czemu mata zachowa stabilność podczas jazdy. 

Akcesoria dla zwierzaków z LidlaAkcesoria dla zwierzaków z Lidla Lidl

3. Akcesoria na psie podróże

Podczas spacerów z psem warto zadbać o jego komfort, dlatego należy dobrać odpowiednie i wygodne szelki, dzięki którym psu będzie wygodnie spacerować, a co najważniejsze będzie bezpieczny - zarówno podczas chodzenia, jak również podczas jazdy. Jeżeli zamierzamy pojechać z psem w góry to bardzo ważne jest aby go odpowiednio do tej podróży przygotować. Aby pies mógł w sposób bezpieczny wspinać się po twardym, kamienistym podłożu powinnyśmy zaopatrzyć się w specjalne buty ochronne, które również dostaniemy na stronie internetowej Lidla. 

Buty i szelki dla psaButy i szelki dla psa Lidl

4. Akcesoria do walki z sierścią

Jeżeli twój pupil gubi sierść, a ty już nie masz siły tego sprzątać, to są na to rozwiązania. Jednym z nich jest specjalna rękawica do sierści. Wystarczy że przeczeszesz nią psa lub kota, tak jakbyśmy głaskali naszego pupila, a cała sierść zostanie na rękawicy. Proste i skuteczne! Innym rozwiązaniem jest specjalna suszarka ze szczotką, dzięki której nasz pies będzie wyglądał jak po wizycie w salonie. 

Akcesoria dla zwierzątAkcesoria dla zwierząt Lidl

Więcej o:
Copyright © Agora SA